annas

Radši vytáhnu svou AK-47 a rozstřílím televizi na cucky!/Jiná odpověď

Klikla jsem omylem.Televizi zatím ničit nebudu, takže platí Jiná odpověď.

Pizzu jím výjimečně, když už , tak jjen původní italskou, ale sladkou s ovocem nikoliv. To raději naši českou buchtu.

Neláká mně ani melounová pizza, kterou reklamuji v TV, protože nekombinuji ovoce se zeleninou.

Pro gustu žádný dišputát … Ale moje zásada – dobrého pomálu, takže si vybírám ..

Další odpovědi
Malvína

Nesnáším pizzu Hawai!

Ty možnosti na výběr jsou slabé. Nezvolila bych ani jedno.
Hawai nemusím. Viděla jsem i Miami, kde kromě ananasu, byly i mandarinky. Nevyhledávám to.
Čokoládovou mám v mrazáku už dobré dva měsíce a stále jsem se neodvážila.
Jinak jsem kdysi měla borůvkovou. Byla vynikající! Těsto sladké, tenké, silná vrstva borůvek, navrch pocukrováno. Chutnala jako borůvkový koláč, avšak v kulatém provedení.

zjentek

Mám radši Hawai!

To mně teda Karle řekni, v čem je rozdíl..

Rokio

Mám radši čokoládovou pizzu!

Čokoláda mi chutná, tak tato volba mi přijde jako to nejmenší zlo.

Arne1

Radši vytáhnu svou AK-47 a rozstřílím televizi na cucky!/Jiná odpověď

co je to vlastně čokoládová pizza ?

da ny

Radši vytáhnu svou AK-47 a rozstřílím televizi na cucky!/Jiná odpověď

Televize si nevšimnu, ani jednu pizzu si nedám.
Pokud by mne někdo potýral hlady a dal mi na výběr z Vámi uvedených, asi bych hlady šilhajíc s odporem polkla Hawai :D