led

Jiná odpověď

1 – Líbí se mi odpověď, nebo otázka, vím proč, bez ohledu na uživatele
2 – Vážím si odbornosti odpovědi, nebo otázky, bez ohledu na uživatele
3 – Zaujala mě odpověď, nebo otázka, bez ohledu na uživatele

Jsou například zde užívatelé, kteří mi dokáži zvednout adrenalín, které „nemusím“ a přesto jim dám bod za otázku / odpověď

Další odpovědi
Edison

Jiná odpověď

Čéče… jak kdy… Pro mě musí taková odpověď být prostě něčím vyjímečná, vysupující z řady, musí zaujmout…

dust8

Jiná odpověď

Vážím si jeho odbornosti
+
Má smysl pro legraci
a občas i souhra jiných faktorů. Někdy, když mám náladu, tak rozdávám body více a jindy méně a na Štědrý den tradičně dávám body na otázky jak to jen jde bez ohledu na kvalitu atd.

dudu

Vážím si jeho odbornosti

elkon

Jiná odpověď

Bez ohledu na osobu dám bod rozumné odpovědi. Přiblblé reakce mě akorát tak otravují, stejně jako přiblblé dotazy. Bohužel je nikdo nemaže. Ale sotva na to poukážu, hned je „oheň na střeše“. Jako kdyby admin měl v poradně rád primitivní dotazy.

Kryšpín

Má smysl pro legraci

Není ješitnej, ďoubal, poučovatel a pod. má smysl pro humor.

EKSOT123

Jiná odpověď

Myslím, že si otrlí uživatelé už zvykli, že to tu není žádné hýčkání miminek a ani spravedlivé hodnocení nebývá pravidlem. Taky by mě zajímalo, jestli se zde ještě ukáže nováček, který zadal svoji první otázku a sesype se na něj kritika kvůli pravopisu, nebo něčemu jinému. Za sebe bych se nedivil, když nedostanu palec za odpovědi opožděné, náboženské nebo názorové, ale u praktických otázek to člověka zamrzí. Třeba zde: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-vzniklo-slovo-papa
Samozřejmě Annas vzala odpověď obšírně a podrobně, ale z doplnění zadání bylo jasné, že otázka je na slovo: „otec“. Odpovídal jsem skoro současně s Annas, ale palce jsem se dočkal jen od ní. Myslím, že uživatelé jsou zvyklí na kvalitní odpovědi Annas a dalšími odpověďmi se moc nezabývají.

briketka10

Jiná odpověď

Líbí se mi jeho/její odpovědi..
Zasměju se..
Poučím se..
Někdy mi je to taky dost podezřelé :O

GM

Líbí se mi jeho odpověď, nevím proč