Nejlepší odpověď

Zlatý

Jiná odpověď

1 - Líbí se mi odpověď, nebo otázka, vím proč, bez ohledu na uživatele
2 - Vážím si odbornosti odpovědi, nebo otázky, bez ohledu na uživatele
3 - Zaujala mě odpověď, nebo otázka, bez ohledu na uživatele

Jsou například zde užívatelé, kteří mi dokáži zvednout adrenalín, které "nemusím" a přesto jim dám bod za otázku / odpověď

Další odpovědi:

Stříbrný

Jiná odpověď

Čéče... jak kdy... Pro mě musí taková odpověď být prostě něčím vyjímečná, vysupující z řady, musí zaujmout...

Bronzový

Jiná odpověď

Bez ohledu na osobu dám bod rozumné odpovědi. Přiblblé reakce mě akorát tak otravují, stejně jako přiblblé dotazy. Bohužel je nikdo nemaže. Ale sotva na to poukážu, hned je „oheň na střeše“. Jako kdyby admin měl v poradně rád primitivní dotazy.

Bronzový

Má smysl pro legraci

Není ješitnej, ďoubal, poučovatel a pod. má smysl pro humor.

Bronzový

Jiná odpověď

Vážím si jeho odbornosti
+
Má smysl pro legraci
a občas i souhra jiných faktorů. Někdy, když mám náladu, tak rozdávám body více a jindy méně a na Štědrý den tradičně dávám body na otázky jak to jen jde bez ohledu na kvalitu atd.

Zlatý

Vážím si jeho odbornosti

Bronzový

Jiná odpověď

Myslím, že si otrlí uživatelé už zvykli, že to tu není žádné hýčkání miminek a ani spravedlivé hodnocení nebývá pravidlem. Taky by mě zajímalo, jestli se zde ještě ukáže nováček, který zadal svoji první otázku a sesype se na něj kritika kvůli pravopisu, nebo něčemu jinému. Za sebe bych se nedivil, když nedostanu palec za odpovědi opožděné, náboženské nebo názorové, ale u praktických otázek to člověka zamrzí. Třeba zde: https://www.odpovedi.cz/…
Samozřejmě Annas vzala odpověď obšírně a podrobně, ale z doplnění zadání bylo jasné, že otázka je na slovo: "otec". Odpovídal jsem skoro současně s Annas, ale palce jsem se dočkal jen od ní. Myslím, že uživatelé jsou zvyklí na kvalitní odpovědi Annas a dalšími odpověďmi se moc nezabývají.

Zlatý

Jiná odpověď

Líbí se mi jeho/její odpovědi..
Zasměju se..
Poučím se..
Někdy mi je to taky dost podezřelé :O

Bronzový

Líbí se mi jeho odpověď, nevím proč

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5601
Zlatý led 3004
Zlatý hanulka11 2783
Zlatý annas 2549
Zlatý briketka10 2455
Zlatý Kepler 1909
Zlatý marci1 1854
Zlatý quentos 1708
Zlatý mosoj 1588
Zlatý iceT 1584

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.