Avatar uživatele
anonym

Co je vaší motivací pro zodpovídání dotazů?

Proč pořád dokola navštěvujete Odpovědi.cz a odpovídáte na dotazy? Nemůže to být závislost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? eLx před 4600 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

jistě je to závislost, budu se muset léčit,,,
Doplňuji:
No pořád lepší závislost na vkládání odpovědí, než závislost na pokládání přihlouplých dotazů,,:-)

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ja jsem tady jedina , ktera chce jen palecky a hvezdicky. A netajila jsem se s tim nikdy. Tak sup ! Zaregistrujte se , at mi muzete davat porad palecky !!
Sup , sup. !
A kdo mi je tady nedava , tomu nedavam ani ja. :-p
A s tim se take netajim.
A ze mam rada jednoho Adminka .. tak to uz tady vi take vsichni. 🙂

  • iv-

Doplňuji:
P.S. Dokazu vam to hned tady … sledujte : Dam palecek jen tomu , kdo da me … :-p -iv-

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

Tech motivaci je vic. Casem poznavam hafo novych informaci, zajimavych lidi a jejich nazoru. A kdyz pristane nejakej palec, nikdo se nezlobi. Hned ho musim maznout -iv-, aby se nezlobila a treba mi taky nejakej pristane.:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

U mě to závislost není ráda lidem pomáhám odpovídám proto jsem tady .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Závislost to určitě není, protože se znám, a vím s naprostou jistotou, že mě to časem přestane bavit :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Podle mne je to tady lepší než chaty o ničem, je tu lepší společnost a sem tam i sranda… A odpovídám, protože o tom tyhle fajn stránky jsou, tak když vím, ráda se o zkušenosti podělím…

  • iv- taky honem dávám palec!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Závislost to je !!! Žádný alkoholik si nepřizná že je závislý a požití alkoholu si nějak zdůvodní. Stejné je to i zde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Všichni,nebo téměř všichni potřebují motivaci,důvod­.Kdyby tady nebyly body,kolik by bylo účastníků?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Za ty 2 roky se tu ptalo nesčetně tazatelů a občas si ji pokládáme i my sami.
Převažující důvody si přečti v jednom z mnoha odkazů – viz níže zdroj.
Bylo i pár anket, zda více odpovídáme nebo pokládáme otázky, určitá množina i jen nahlíží a buď se baví nebo i poučí.
Ad fcoop, body nejsou jedinou motivací, je pár konkurenčních stránek, kde žádné body nejsou a nejen, že je tam dost uživatelů, ale vládne tam daleko vlídnější atmosféra bez zbytečné rivality.
P.S. iv dávám palečky pokaždé, i když ona na mne také občas zapomene, ale po zlatu už stejně není kam se šplhat.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-chodite-na-odpovedi-cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

  • iv- tak to já jsem určitě závislá, já dám i tomu, kdo nedal, nedá, ani nechce dát, je mi to jedno,,,,:-D

před 4600 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kropitko , tak to jste take na odpovedich exot … 🙂
P.S. A kdo me da palecky 2 , za nejlepsi odpoved , toho paleckuji pak na dozivoti. !!
🙂 -iv-

před 4600 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Doby kdy jsem chtěla dávat paleček jen za správnou odpověď jsou ty tam, pochopila jsem, že to nemá cenu, už se dávají body za vše,, tak je to stejně jedno. Autor otázky si musí vybrat co je dobře, paradox je, že je to většinou odpověď s nejvíc body,,DDD

před 4600 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kropitko , tak to jste take na odpovedich exot … 🙂
P.S. A kdo me da palecky 2 , za nejlepsi odpoved , toho paleckuji pak na dozivoti. !!
🙂 -iv-

před 4600 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek