Co je vaší motivací pro zodpovídání dotazů?

Proč pořád dokola navštěvujete Odpovědi.cz a odpovídáte na dotazy? Nemůže to být závislost?

Nejlepší odpověď
kropitko

jistě je to závislost, budu se muset léčit,,,
Doplňuji:
No pořád lepší závislost na vkládání odpovědí, než závislost na pokládání přihlouplých dotazů,,:-)

Další odpovědi
anonym

Ja jsem tady jedina , ktera chce jen palecky a hvezdicky. A netajila jsem se s tim nikdy. Tak sup ! Zaregistrujte se , at mi muzete davat porad palecky !!
Sup , sup. !
A kdo mi je tady nedava , tomu nedavam ani ja. :-p
A s tim se take netajim.
A ze mam rada jednoho Adminka .. tak to uz tady vi take vsichni. 🙂

  • iv-

Doplňuji:
P.S. Dokazu vam to hned tady … sledujte : Dam palecek jen tomu , kdo da me … :-p -iv-

casey

Tech motivaci je vic. Casem poznavam hafo novych informaci, zajimavych lidi a jejich nazoru. A kdyz pristane nejakej palec, nikdo se nezlobi. Hned ho musim maznout -iv-, aby se nezlobila a treba mi taky nejakej pristane.:-))

panenka

U mě to závislost není ráda lidem pomáhám odpovídám proto jsem tady .

baghira

Závislost to určitě není, protože se znám, a vím s naprostou jistotou, že mě to časem přestane bavit :D

Deli

Podle mne je to tady lepší než chaty o ničem, je tu lepší společnost a sem tam i sranda… A odpovídám, protože o tom tyhle fajn stránky jsou, tak když vím, ráda se o zkušenosti podělím…

  • iv- taky honem dávám palec!!!

mosoj

Závislost to je !!! Žádný alkoholik si nepřizná že je závislý a požití alkoholu si nějak zdůvodní. Stejné je to i zde.

fcoop

Všichni,nebo téměř všichni potřebují motivaci,důvod­.Kdyby tady nebyly body,kolik by bylo účastníků?

anonym

Za ty 2 roky se tu ptalo nesčetně tazatelů a občas si ji pokládáme i my sami.
Převažující důvody si přečti v jednom z mnoha odkazů – viz níže zdroj.
Bylo i pár anket, zda více odpovídáme nebo pokládáme otázky, určitá množina i jen nahlíží a buď se baví nebo i poučí.
Ad fcoop, body nejsou jedinou motivací, je pár konkurenčních stránek, kde žádné body nejsou a nejen, že je tam dost uživatelů, ale vládne tam daleko vlídnější atmosféra bez zbytečné rivality.
P.S. iv dávám palečky pokaždé, i když ona na mne také občas zapomene, ale po zlatu už stejně není kam se šplhat.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-chodite-na-odpovedi-cz

kropitko

  • iv- tak to já jsem určitě závislá, já dám i tomu, kdo nedal, nedá, ani nechce dát, je mi to jedno,,,,:-D

anonym

Kropitko , tak to jste take na odpovedich exot … 🙂
P.S. A kdo me da palecky 2 , za nejlepsi odpoved , toho paleckuji pak na dozivoti. !!
🙂 -iv-

kropitko

Doby kdy jsem chtěla dávat paleček jen za správnou odpověď jsou ty tam, pochopila jsem, že to nemá cenu, už se dávají body za vše,, tak je to stejně jedno. Autor otázky si musí vybrat co je dobře, paradox je, že je to většinou odpověď s nejvíc body,,DDD

anonym

Kropitko , tak to jste take na odpovedich exot … 🙂
P.S. A kdo me da palecky 2 , za nejlepsi odpoved , toho paleckuji pak na dozivoti. !!
🙂 -iv-