Avatar uživatele
anonym

Proč se v noci bojím

JE mi 13 let a vnoci se furt bojím nemůžu spat vůbec se nedívám na horory musím spat s lampičkou celou noc se jen potím začalo to od 7let kdy jsem viděl omylem obrazek z filmu kruh ty holky a tahnese to do teď v noci do 2 hodin vůbec nespím poraďte mi prosim co mam dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4571 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Pokud to přerostlo v opravdový psychický problém, kdy nepomůže si o tom „popovídat“, tak ten je řešitelný psychoterapií. Zkus najít ve svém okolí někoho, kdo dělá HAP (hlubinná abreaktivní psychoterapie), tam by to mohlo uvolnit třeba už i první sezení.
No jo, ale 13 roků. Takže s rodiči.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Hodně mě zaráží,že s tím rodiče 6 let nic neudělali! Jistě jsi s nima o tom mluvil,co Ti řekli?? Máte spolu dobrý vztah? Máš sourozence? Svěřil jsi svůj problém ještě někomu? Tolik let žít před spaním ve strachu,tj.až kruté.Nechápu,jak Tě v tom tak dlouho rodiče můžou nechat?Nechce se mi věřit,žes jim to neřekl,nebo že by si toho nevšimli,proto mě to udivuje…Vždyt čím dříve se začne problém řešit,tím rychleji a snadněji se ho podaří vyléčit…
Dlouholetý strach a pocení je dle mého už vážný,psychický problém,který je nutno co nejrychleji vyléčit.
Řekni rodičům,at s tebou zajdou k dr.a kdyby Ti nadále nepomohli,zajdi si tam sám,nebo zavolej na linku bezpečí a oni Ti poradí,za jakým lékařem dojít…Nestyd se,lékaři Ti pomůžou ten trýznivý strach odstranit a zase bude dobře…moc se Ti uleví.
Přeju Ti,at Ti lékaři pomohou a at Tvůj strach nadobro zmizí…HODNĚ ŠTĚSTÍ! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iwetax

Občas to tak má každý. Mě třeba pomáhá spát při takovíchto stavech s mobilem v ruce a s rozsvícenou lampičkou. Mám výhodu, že mám psa a tak ho při nočním strachu nechávám spát se mnou v ložnici.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek