dusanharslin

Máte strach z dnešní výjímečné noci kdy oblohu ovládl první ze dvou superúplňků v srpnovém měsíci?

Nejlepší odpověď
Filip84

Podívej se, že má měsíc vliv na rozličné přírodní živly, jako je třeba příliv a odliv, je obecně známá věc. Někdo je meteosensitivní, já nejsem, jestli je ouplněk, nov, nebo třeba prší: já spím dobře.

Zbytek jsou domněnky.

Takový strach, jako Ty popisuješ, já neznám. Neřeším domněnky, nemám na to v životě čas.

Další odpovědi
Drap

Nezná žádný důvod, proč bych měl mít strach.

da ny

Ne.
Proč bych měla mít strach?
Strach je emoce, která člověku zbytečně komplikuje život. Hlavně ten zbytečný.

„Přestože strach se původně vyvinul jako negativní, varující emoce, pro mnohé lidi jsou určité formy strachu příjemné a často si jej úmyslně vyvolávají – sledováním, čtením či vyprávěním hrůzostrašných příběhů (hororů), ale také provozováním tzv. extrémních sportů“
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Strach

aliendrone

Proč bych měl mít strach? 😮
Hele, já jsem v mnoha věcech konzervativní a žádné moderní novoty „jen tak“ nezavádím (pokud nejsou užitečné či rovnou nezbytné). Držím se pěkně toho, co se již osvědčilo a nadále osvědčuje. Takže NOC MÁ STRACH ZE MĚ! 😉 😁 😁

travtime

A hle, nastalo velké zemětřesení, neboť anděl Páně sestoupil z nebe, odvalil kámen a usedl na něm. (Mt 28,2)

cappuccino

Ne, strach nemam. Naopak mam radost, ze tak krasne sviti a ze je tak tajemny!!

Rokio

Nemám. Nemá to na mě záporný vliv.