Tom20

Bojíte se chodit v noci venku?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Podle toho kde

Když jdu venčit psa,tak ne,ale z nějaké akce si raději zajistím odvoz.

Další odpovědi
baghira

Hm ani ne

Řekněme, že nevyhledávám rizika. Ale třeba v přírodě v noci se nebojím ničeho (maximálně že potmě zahučím do nějaké zmoly :)))

anonym

Hm ani ne

Nechodím v noci zbytečně a pokud se někdy vracím později, vyhýbám se rizikovým místům nebo tmavým parkům.

ten který je

Podle toho kde

V Praze jsou místa kde je to opravdu hazard jít v noci – Žižkov,Karlín,Ko­šíře.Bojím se některých našich milích spoluobčanů a také smažek.

Deli

Hm ani ne

Mám tmu a případné nebezpečí v ní číhající ráda 🙂

led

Hm ani ne

My mačky vidíme aj tme. Som zvyknutá chodiť von bez ohľadu na svetlo.

quentos

Raději jsem připraven/a

nůž, teleskopickej vobušek atd. … ale že bych měl ňákej všeobjímající pocit strachu, to ne

Wang

Hm ani ne

dědapetr

Hm ani ne

Tara48

Podle toho kde

Tady u nás v našem „městě v Jeseníkách“ ani né.Zatím je tu bezpečno!

posahanek

Hm ani ne