Proč se ráno budím brzy?

Zdravím,
Nedokážu říct proč, ale poslední dva dny se budím velmi časně ráno, včera ve 4:30 a dnes naštěstí až v 5:45. Spát chodím většinou okolo půl jedenácté. Vždy jsem spal do sedmi hodin ráno. Poslední dny mám dost velký stres a událo se mnoho celkem negativních
změn, může to být následek? Děkuji.

Doplňuji:
Do důchodu se dostanu až v 65 letech, tudíž mi chybí ještě nějakých 47 let :)

Nejlepší odpověď
orwell

Jestli dobře počítám, je ti 18 let. Pokud v tomto věku myslíš často na důchod, tak se divím, že vůbec usneš. Neber si to tak, je mnoho příjemnějších způsobů jak sejít ze světa, než na infarkt od blbýho šéfa v plném pracovním nasazení. Přesto se moc na důchod netěš. Sice nemusíš chodit do práce, ale přijdou zase jiná překvápka, zejména zdravotní. Taky není jisté, zda nějaké důchody za 47 let bude stát vůbec vyplácet : – (
Půl století je z pohledu současných událostí a společenských změn doba tak vzdálená, že je těžké si hrát na proroka. Je to skoro tak těžké, jako odhadovat, co se nachází a děje za hranicí pozorovatelného vesmíru.

Další odpovědi
Edison

Ano, může to být následek. Váš lékař vám v tom jistě po krátké rozmluvě pomůže.

zjentek

Komáři, horko, vnější rušivé elementy (zvuky), zdrav. potíže, alkoholismus, změna zaměstnání, domácí mazlíček, nadpřirozené jevy…

Kryšpín

V případě, že jste v důchodu, buďte rád, že se ještě ráno probudíte. Tak mladej by neměl mít problém, dle odhadu polovina v tomto věku je nahulená a druhá tvrdě maká tudíž po fyzické práci dobře spinká

dalid

Po 4. hodine sa prebudzaju k zivotu telesne organy, spanok je lahsi a aj stres ma na spanok urcite vyrazny vplyv. 6 hodin spanku neni tak kritickych, ak mozes nieco urobit aby si negativne zmeny napravil tak to neodkladaj a po case sa spanok napravi.