gladiola

Problém s ranním vstáváním

proc kdyz rano vstanu mam pocit , ze bych teprve mela spat ?

Nejlepší odpověď
iceT

Lide se deli na skřivany a sovy.
Skřivani mohou brzy rano vstavat,ale chodi brzy spat-
Sovy zase mohou ponocovat a brzke vstavani jim nedela dobre.
Takze zalezi jak brzy/pozde chodite spat,obecne by melo osm hodin spanku stacit,ale je to individualni.

Další odpovědi
mojitek

nejite nahodou pred spanim?

Miroslavst

Je to individuální. Já když půjdu spát brzo a ráno se vzbudím, jsem víc unavený než pokud půjdu spát později a ráno vstanu.

vecernice

Tak to já mám takhle taky a obzvláštˇ v tomto období se ráno budím ještě unavenější,než když jdu spát.Zdaleka tak netrpím jarní únavou jako tedˇ.Vím že spím málo a dávám si dost do těla,ale i když jdu spát dřív,tak si stejně nemůžu vzpomenout kdy jsem se ráno vzbudila vyspaná.A to přemlouvání,no hrůza.Snad to bude lepší.

led

Skuste si nastaviť biohodiny, kadý človek má tú schopnosť. Treba si vnútorne povedať, kedy chcete vstávať (vykašlite sa na budík) a telo si samé uspôsobí rytmus a spôsob spánku.
Vyzerá to ako bosoráctvo a naozaj to funguje.