FlAsh_7

Co mám dělat, když pořád myslím negativně?

Nejlepší odpověď
Drap

Začít myslet pozitivně. Nikde jinde než v tvé hlavě to neni. Musíš tedy i řešení najít sám u sebe.

Další odpovědi
Kepler

Zkus si někdy dát otázku, proč v konkrétním případě myslíš negativně a připusť, že může být i jiné řešení, i když se ti nelíbí. Zkrátka zkus být objektivní, zvažuj pro a proti. Pokud by bylo rozhodování složité, použij metodu admirála Nelsona: do jednoho sloupce si napiš argumenty pro ANO, do druhého NE. Kde bude počet řádků vyšší, to bys měl poslechnout.

ivzez

Co byste měl dělat? Klidně v tom pokračujte.

Nepíšete, že by Vám to činilo nějaké problémy nebo snad nějak vadilo.
Ale i kdybyste napsal, dostal byste ode mě odpověď, že změnit to musíte jen vy sám-→ Jen Vy víte co a proč Vám vadí, tzn., že jen Vy víte, co lze změnit.

Kelt

Stačí změnit formulaci otázek. Místo to nedokážu, si říkejte. Co by se stalo, kdybych to dokázal, co je příčinou, co tomu brání? Co bych mohl dokázat, kdybych opravdu chtěl? Neexistuje jiné řešení nebo výklad dané situace?