Avatar uživatele
Registrovaný

proč se nevidíme ve snech?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Sny sú väčšinou v prvej osobe, akoby sme to sami prežívali. Je to náš pohľad, ktorým sa pozeráme, stav našej mysle.Nezáleží, či sme človek, prípadne iný živočích, alebo (v sne to je možné) iný skutočný, či neskutočný objek - UFO. V takomto prípade sa nemôžme priamo vidieť, len akosi sprostredkovane - odraz v zrkadle, okne, obrazovke počítača,... Len v málo prípadoch sa vo sne pozeráme na seba cudzími očami, tak isto ako v reálnom živote. Ak toto dokážeme v reále, diváť sa na seba cudzími očami, cudzou mysľou, dokážeme to i v snoch.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Ale my se můžeme ve snu vidět. Vidíme se ale třeba v jiné podobě, ale uvědomujeme si, že jsme to my. Už se mi i zdálo, že jsem chodila mezi lidmi nahoře bez, oni byli všichni oblečení a pořád jsem nemohla pochopit, proč jen já musím mezi nimi být jiná. Strašně jsem se styděla ! Třeba budu někdy ve snu vypadat jako nejkrásnější ( hlavně abych měla taky něco v hlavě ) žena na světě ! Ha, ha.:-)

Zdroj: http://www.bety.cz/zdravi-a-zi votni-styl/clanky/2333/Zdalo-s e-mi-o-jinem-muzi-Je-to-nevera


Avatar uživatele
Zlatý

protože sny se zdají, když spíme a to je moment, kdy máme zavřené oči. Tudíž nevidíme, nýbrž máme představy- sníme,)


Avatar uživatele
Pokročilý

Já ve snech nedokážu rozpoznat ani obličeje lidí, natož pak abych se poznal sám. Ale je fakt, že většina mích snů je patlanina všeho okolo. Třeba se mi zdálo, že jsem šel po cestičce podél potoka, došel jsem k rozpadlé chatce, poznal jakousi divnou siluetu muže a pak jsem šel na bazén kde mě vysál přepad. Holt sny jsou mnohdy nesmyslné. Jinak tady je super video od Vsauce s titulkamy právě o snech

http://www.videacesky.cz/…


Avatar uživatele
Bronzový

Jak to myslíš? jako ty s ostatníma lidma nebo sám sebe nevidíš?
jinak sny jsou u každého individuální a dají se ovlivnit. Také se říká, že se nám ve snu může podařit nahlédnout do paralerního vesmíru.


Avatar uživatele
Bronzový

protože kdo bys byla ty, kdybys sebe viděla jako jinou osobu? přesně ale nevím jak je to s viděním sebe sama v zrcadle


Avatar uživatele
Bronzový

Já se náhodou ve snu vždy vidím, je to jako kdyby o mě natáčeli film, protože vidím sama sebe, ale z neurčitého pohledu "kamery".

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

led

ponovotny, vy ste sa ešte nevideli v zrkadle? Vaše snové ´alter ego´ , nezáleží na tvare, je niečo podobné. Je to niečo podobné, ako človek, keď prvý raz počuje svoj nahratý hlas, znie mu ináč, než počuje, keď rozpráva naživo.

Avatar uživatele
Bronzový

ponovotny

vy ste sa už vo sne pozerali do zrkadla a boli ste niekým iným? To naozaj móžem iba zavidiet. Chcete o tom hovorit? Zaujíma ma to

Avatar uživatele
Zlatý

led

ak by som tu začala rozprávať o svojich snoch, zopár "kolegov" by sa veľmi potešilo...

Avatar uživatele
Zlatý

led

marci1, najkrásnejšia žena, ktorá má svoju fyzickú i duševnú krásu sa nemusí za svoju krásu hanbiť, ani vo sne... Hanbiť sa majú tí, ktorí sa na ňu divajú ako na objekt svojich chúťok.

Avatar uživatele
Zlatý

marci1

led: Děkuji, já považuji za krásné svoje fyzično i duchovno. Máte pravdu, že stydět by se měli ti, kteří se na krásu dívají jako na objekt svých choutek. A je velká škoda, že lidé stále zdokonalují jen svou fyzickou schránku, ale ta duševní, už je jaksi v pozadí. Člověk, aby měl rád lidi, musí mít rád především sám sebe, být se sebou spokojený, samozřejmě se stále zdokonalovat. A pokud má rád sebe, ostatní lidi, tak bude v životě spokojený. Omlouvám se, už raději končím,někomu to bude připadat jako mentorování. Tato otázka byla v kategorii "zábava", tak se raději zasmějeme, ne ? :-)

Avatar uživatele
Registrovaný

ponovotná

měla jsem jen takovou myšlenku. kdybych se ve snu viděla, bylo by možné vidět právě ty chyby, které děláme v bdělém stavu?

Avatar uživatele
Zlatý

led

Ak vás tie chyby trápia, možné to je.

Avatar uživatele
Registrovaný

ponovotná

já se právě nikdy ve snu neviděla. vždycky ten děj je kolem mě. vnímám tam svoji přítomnost, ale nikdy nevidím svůj obličej.

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4946
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2677
Zlatý briketka10 2418
Zlatý annas 2075
Zlatý quentos 1639
Zlatý iceT 1552
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1506
Zlatý mosoj 1496

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.