Avatar uživatele
773038948

když se mi zdá osoba kerou jsem v reálu nikdy nevidela je možný že ta osoba existuje??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Damiana, Petra09 před 4428 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já tvrdím,že ano. I já mám sny,ve kterých figurují lidé,které jsem v životě neviděl a věřím,že jsou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Petra09

To je zajimava otazka,taky se mi to nekdy stava a vetsinou si s dotycnym dost dobre rozumim a pak se probudim a uplne myslim ze sem s tim clovekem byla a mam chut ho znova videt a nejlepsi je kdyz mi i vtom snu rekne odkud je.Zajimalo by mi kdyby sem si pamatovala cislo na mobil co by mi ve snu rekl a pak ho zkusit ve zkutecnosti pouzit:).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Proč ne. Často totiž ale ani nevíme, že jsme vlastně dotyčného skutečně už někdy viděli, přesto to naše podvědomí zaznamenalo a tak nám jaksi „účinkuje v komparzu“ i ve snu. (Nemusí to být v reálu, stačí fotografie v novinách nebo letmý pohled na někoho v televizi.)
Nebo si ho naše mysl „vytvoří“ coby směsici různých lidí a splyne nám v jednu osobu. Ostatně – postavy se ve snech často mění a přijímají jiné obličeje, výrazy apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Už se tu ptali na totéž 47× před tebou:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kazdodenni-deja-vu-ze-snu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek