když se mi zdá osoba kerou jsem v reálu nikdy nevidela je možný že ta osoba existuje??

Nejlepší odpověď
anonym

Já tvrdím,že ano. I já mám sny,ve kterých figurují lidé,které jsem v životě neviděl a věřím,že jsou.

Další odpovědi
Petra09

To je zajimava otazka,taky se mi to nekdy stava a vetsinou si s dotycnym dost dobre rozumim a pak se probudim a uplne myslim ze sem s tim clovekem byla a mam chut ho znova videt a nejlepsi je kdyz mi i vtom snu rekne odkud je.Zajimalo by mi kdyby sem si pamatovala cislo na mobil co by mi ve snu rekl a pak ho zkusit ve zkutecnosti pouzit:).

Damiana

Proč ne. Často totiž ale ani nevíme, že jsme vlastně dotyčného skutečně už někdy viděli, přesto to naše podvědomí zaznamenalo a tak nám jaksi „účinkuje v komparzu“ i ve snu. (Nemusí to být v reálu, stačí fotografie v novinách nebo letmý pohled na někoho v televizi.)
Nebo si ho naše mysl „vytvoří“ coby směsici různých lidí a splyne nám v jednu osobu. Ostatně – postavy se ve snech často mění a přijímají jiné obličeje, výrazy apod.

anonym

Už se tu ptali na totéž 47× před tebou:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kazdodenni-deja-vu-ze-snu