Krejcík

Každodenní deja vu ze snů

Zdravím, snad každý druhý den zažívám deja vu ze snů. Stává se mi, že se mi ve skutečném světě vybavují útřžky ze snů (ať už z dětství, nebo ze včerejší noci), prožívám ty samé pocity a někdy se celý sen odehraje ve skutečnosti. Opravdu třeba včera, v Tescu, nakoupil jsem pomeranče a nějakou zeleninu, pomeranče protrhli sáček a vysypali se na mokrou podlahu, pak jsem si uvědomil že to samé bylo ve snu starém zhruba týden.. i takové (jak to napsat)drobnosti a maličkosti, které se stali ve snu si dokáži zapamatovat, když se ale potom stanou i ve skutečnosti, uvědomím si to ale až po chvilce. Mám asi nějaký podivný život a jde mi z toho celkem strach. Píšu to narychlo, tak se omlouvám za chyby a nesmyslnosti, které jsem napsal.
Doplňuji:
Toto vlastně není otázka, pouze sdělení, které asi patří někam k Doktorce.cz nebo do zpovědnice, tak se omlouvám.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít i starší odpovědi, třeba se dovíte víc.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­106&q=dejavu&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Dříve jsem zažíval něco podobného, sepsal jsem to do povídky

http://kdosiod­jinud.cz/sny-versus-realita-aneb-budoucnost-na-dlani.a103.html

:) Nejsi sám.

Damiana

Já bych to moc neřešila. S tím nic nenaděláš. Déjà vu je chyba v Matrixu, to je přece jasné…

BELA81

Mně se to taky stávalo.Dnes vím že to bylo varování před špatným obdobím.Ale zas naopak se mi začaly zdávat pěkné sny s někým blízkým v budoucnosti.Tak si říkám jestli to opravdu tak bude.No rozhodně když si ty sny budeš zapisovat nic nezkazíš a možná jim lépe porozumíš.

poa.li

Tak si svých snů všímej, třeba Ti cosi dává najevo, že Ti napovídají…

zl@tk@

Taky se mi to občas stává.