Každodenní deja vu ze snů

Zdravím, snad každý druhý den zažívám deja vu ze snů. Stává se mi, že se mi ve skutečném světě vybavují útřžky ze snů (ať už z dětství, nebo ze včerejší noci), prožívám ty samé pocity a někdy se celý sen odehraje ve skutečnosti. Opravdu třeba včera, v Tescu, nakoupil jsem pomeranče a nějakou zeleninu, pomeranče protrhli sáček a vysypali se na mokrou podlahu, pak jsem si uvědomil že to samé bylo ve snu starém zhruba týden.. i takové (jak to napsat)drobnosti a maličkosti, které se stali ve snu si dokáži zapamatovat, když se ale potom stanou i ve skutečnosti, uvědomím si to ale až po chvilce. Mám asi nějaký podivný život a jde mi z toho celkem strach. Píšu to narychlo, tak se omlouvám za chyby a nesmyslnosti, které jsem napsal.
Doplňuji:
Toto vlastně není otázka, pouze sdělení, které asi patří někam k Doktorce.cz nebo do zpovědnice, tak se omlouvám.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Bronzový

Dříve jsem zažíval něco podobného, sepsal jsem to do povídky

http://kdosiodjinud.cz/…

:) Nejsi sám.

Zlatý

Já bych to moc neřešila. S tím nic nenaděláš. Déjà vu je chyba v Matrixu, to je přece jasné...

Pokročilý

Mně se to taky stávalo.Dnes vím že to bylo varování před špatným obdobím.Ale zas naopak se mi začaly zdávat pěkné sny s někým blízkým v budoucnosti.Tak si říkám jestli to opravdu tak bude.No rozhodně když si ty sny budeš zapisovat nic nezkazíš a možná jim lépe porozumíš.

Bronzový

Tak si svých snů všímej, třeba Ti cosi dává najevo, že Ti napovídají...

Pokročilý

Taky se mi to občas stává.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.