Hanz Blažek

Proč se mi seká video na internetu ve fullscreen módu ?

Dobrý den, chtěl jsem se podívat na video (youtube.com, stream.cz) když ho zapnu na HQ a zvětším ho, obraz se seká ale zvuk jde pořád normálně dál, pokuď video zmenším vůbec se neseká. Chtěl jsem vás požádat o radu jestli nevíte co s tím ? Předem děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
baghira

Protože procesor (případně videokarta) má víc práce s překreslováním celé obrazovky, než když musí překreslovat jen malý obdélníček.
Před přehráváním ukončit jiné běžící aplikace, a pokud to nepomůže, tak upgradovat hardware.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Chyba může být taky ve špatných nebo neaktuálních ovladačích. :)

MrGandy

Když zpustíte video, doporučuji kliknout pravým tlačítkem a dát nastavení Vyjede vám tabulka a v ní je na výběr, kolik povolujete stahovat dat do vašeho PC. Dejte posuvný bod na max. a mohlo by to jít rychleji.