kaas20

Proč se video na internetu spusti ale hraje jen chvilku a pak se stopne?

videa na internetu se zpusti ale hraje jen chvilku a pak se stopne a musim zpustit znova a tak dokola newite cim to muze byt ??? mam windows 7 na youtube to fungije bez problemu ale jak pustim online film nebo na jekekoli jine strance proste to nejde :( mohou to delat codeky co jsem instaloval do windows media player ???? nebo neco jineho nebo mam preinstalowat windows opet ?

Odpovědi
Kankys

Zkus jiný browser a aktualizovat ovladače kodeky.