TOM11170

Stažení videa z netu

Ahoj.Tentokrát nebudu mít otázku,spíš poznatek:)..Dnes jsem tu sháněl,jak stáhnout video z archivu ČT,pomohlo na to nainstalování YTD a fakt to krásně šlape.No,a při tom jsem ještě zjistil,že videa jdou stahovat přes prohlížeč Avant Browser a to tak,že rozjedete video a v pravém horním rohu se vám automaticky objeví políčko STÁHNOUT VIDEO,potvrdíte a vesele stahujete,tedy…na to čétéčko to právě nezabírá,ale jinak na vše(včetně archivu Primy),tak snad to někomu pomůže.
Doplňuji:
Nemůžu si pomoc,přes Avant jsem si ho teď stáhl,a to dost rychle,zkus a uvidíš sám..

Odpovědi
KdoSiOdJinud

Já mám zas zkušenost s doplňkem FF co nese jméno Download Helper

https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/vi­deo-downloadhelper/

Stáhne snad úplně všechno, co má co dočinění s videem 😁

SirFisher

Na primě se ty videa nestreemují… tudíž nejdou stáhnout…