zjentek

Můžete potvrdit kvalitu videa?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=7QFvgHIJ­rEQ >>> toto video mně běží velmi rozostřeně (což je smutné vzhledem k tomu, kdo v něm hraje). Problém může být na mý straně, napadá mě souvislost s mým stařičkým kompem anebo třeba chybka prohlížeče (chrom). Potvrdíte mně zde, jak tuhle kopii vidíte vy, kteří jedete třeba na jiným systému, než na kultovních XPéčkách, jako já? Je to kopií?

(Videa na YT mně stíhají celkem kvalitně, jenže, jak naschvál toto jedno je rozostřené.)

Nejlepší odpověď
independent

Mně to hraje normálně, dokonce jsem to přepnul na HD, Widle 8,1; prohl. Fire fox.
Net přez O2 pevnou linnku, smart box modem

Další odpovědi
Mc Merkurion

… u mně dobrý … zkus se mrknout, jakou máš nastavenou kvalitu stahování …

aliendrone

No, potvrdit kvalitu videa NEMOHU! Ještě tak možnost rozlišení (zkus si nastavit 1080p ;) :D), ale jinak slabota. Píseň mne nenadchla, ale nic proti, dá se. Celé to prasí jen ženská představitelka, však se podívej – nohy jak dráty do betonu (škarohlíd by řekl „jak výhybky do pekla“), boky si můžeš leda tak představovat, prsa si také zapomněla podepřít alespoň kilem silikonu (nebo možná nezapomněla, což je ještě smutnější) a o obličeji vypůjčeném ze seriálu „Gumáci“ snad ani není třeba mluvit. ;)

Tak nebuď smutný, protože o nic nepřicházíš. A když jsi na ty „kapesní typy“, tak tahle měří prý jen 1,5m, dobrý ne? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=nZaLpZue7us

Kepler

Co se týká technické kvality, obraz mám ostrý, jen je trošku trhaný, což má zřejmě souvislost s velikostí datového toku daného snímku. Jako prohlížeč používám taky Google Chrom. Proč to máš rozostřené, netuším. Že bys mlasknul flašku absintu?

Kelt

Mně to hrálo dobře, pěkný obraz, zvuk jsem neposlouchal, ale v půlce ukázky jsem to zastavil. No a mám notebook Lenovo, mám ho asi měsíc, ale nevím, co mám za prohlížeč.

lalisasa

Je to v pohodě, koukam na to na mobilu.

ivzez

I u mě běží dobře, ale nelíbí se mi.

marci1

Obraz jak víno. Máš dobře nastaveno „nastavení“ videa?
Zase ta Emma? 🙂