Tyler Durden

Jak si mám stáhnout video z netu na flash? Díky.

po stisknutí se pl tlačítka myši se objeví nastavení, globální nastavení,info o Adobe flash
Pozor! chci stáhnout i jiná videa, která jsou na Windows media player. Dííík.

Nejlepší odpověď
Beer4Real

stáhni se nějaký prohram pro stahování videí z netu, něco jako „aTube catcher“ apod., kde vložíš adresu stránky na které je to video a uložíš si to do pc

Další odpovědi
Bedy

Doporučím již zmiňovaný aTube catcher či Youtube Downloader (funguje nejen na Youtube) – lze si nastavit z několika formátů – doporučím formát WMV – jednak nebude problém s přehráním na každém počíatči s Windows Media Player a taky patří mezi kvalitní formáty.

Při instalaci jakéhokoliv progrmau odmítněte instalaci různých TOOLBARů (ASK, Google, ICQ, Babylon,…) či různých jiných nabízených programů nebo změn výchozího vyhledávače či domovské stránky!!

anonym

pro firefox je třeba plugin DownloadHelper (v CZ)