mokrost

Jaký adobe flash player si vybrat pro plynulé přehrávání videa na internetu?

Zdravím mám Windows xp home edition a nevím jaký adobe flash player si vybrat aby bylo přehrávání úplně plynulé + –

kdybyste někdo věděl prosím napište odpověď nebo popřípadě nějaké odkazy

předem děkuji za všechny odpovědi

Odpovědi
gecco

Neposkytuješ dostatek informací – vliv na „plynulost videa z netu“ může mít i výkon počítače (a jeho ´zahlcenost´), i rychlost připojení, i přehrávač…
😉
Pokud se ti videa z netu ´trhají´, stáhni si jena lokál a přehrávej z disku.
Pokud se ti budou ´trhat´ i tak, máš něco špatně s PC.

cochee

Verze flashplayeru moc neřeší vylepšení výkonu, spíše bezpečnost (traduje se, že Flash player je jedna velká bezpečnostní díra). Jednou za čas se stane, že vývojářům vyjde verze plná chyb, jejíchž důsledkem může být i pokles výkonu, tehdy se ale snaží urychleně vydat další verzi, kde jsou takové chyby opraveny a kde se výkon dostane zpět na svůj standard. Takže si stáhni v každém případě poslední – nejčerstvější – verzi, v případě, že XP Home již nejsou podporovány (nemám přehled, ale myslím, že záleží i na nainstalovaném servispaku), tak poslední verzi, která tento OS podporuje. (MYslím ale, že XP Home jsou podporovány dosud.)