df

proc se seka vydejo na strankach zkouknito.cz?

chtel sem sy prehrat nejake dyli realyti šou geissenovci a furt se my to seka. poraťte.

da se negde stahnout nejaki dyl tehle šou? diki za otpoveť

Nejlepší odpověď
Malvína

Tak tady si dá někdo velkou práci s přepisem 🙂
Jinak k otázce… tyhle pofidérní webové stránky nejsou dobrý nápad. Nefungují a často spíš získáte vir, nežli podívanou.
Zkuste vyhledat na jiné platformě nebo ke stažení. Strejda Google zajisté poradí.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… bo nemáš zaplacíno, zadara nemůžeš čumět !!!
… prubni todle: https://www.joj­.sk/geissenov­ci …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

df

malvina. nedaří se mi to nikde sehnat

Malvína

Ještě jsem našla najserialy.to. Ale nevím, je tpc kategorii, o které jsem psala hned pod otázkou. Můžete vyzkoušet. Jinak to opravdu není nikde k sehnání.

df

Děkuji. Musíš tam asi 5× kliknout, pokaždé se ti otevře nová karta s reklamou nebo erotickým obsahem a pak se načte video. Bohužel je to s českým dabingem. Ten slovenský je o hodně lepší (i když filmy se slovenským dabingem nemusím). Ten slovenský dabing je tady prostě top. :)

Malvína

Má tam být “je to v kategorii…”.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

Malvína

Je to pravda, taky si myslím. To je děs. Já neříkám, že máme mluvit a psát jako čuňata, ale tady si někteří honí ego a dohání, co už nemohou praktikovat na někom jiném.