M.a.j.k.e.e.

Proč se mi seká youtube?

Když si pustím video na youtube, tak pár sekund hraje bez problémů, pak se ale objeví nápis došlo k chybě a následně se přehrává tak, že mi video (zvuk)nehraje bez přerušení, ale jakoby se seká. Nevíte, prosím, někdo, v čem je problém?
Děkuju.

Odpovědi
Honza27

Asi máš pomalej internet nebo něco s internetem…

badisko

A jeste nam rekni dela to ve vsech prohlizecich ?…Nebo jenom v jednom ?…vyzkousej z

  1. preinstalovat prohlizec ..
  2. preinstalovat flashplayer ..

3 .vycistit prohlizec treba Ccleanerem …ke stazeni zde ..>>> http://www.pi­riform.com/ccle­aner/download
4.pokud to zacalo treba dnes vrat PC v case ..
5. update ovladacu …