Avatar uživatele
panenka

Zasekávání filmu

Dobrý den včera jsem si vypálila film na PC mi jde přehrát bez problému ale jakmile jsem ho přes Nero stáhla na DVD a pustila jsem si ho tak jsem zjistila že se mi zasekává můžete mi prosím poradit čím to může být a co udělat aby se mi to už nestálo děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5054 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
NickD

Rada je prostá.Filmy a hry,které chcete vypálit na CD či DVD vypalujte na co možná nejnižší rychlost.Předejdete tak případným problémům s přehráváním­.Všeobecně se doporučuje max. rychlost vypalování takových souborů do 10-násobné rychlosti,ale já je vypaluji na nejnižší možnou a tyto problémy zmizely.Při vypalování vysokou rychlostí nejsou zapsaná data tak přesná a některé mechaniky pak mají problémy s načítáním těchto dat.Doporučuji film vypálit znova a nastavit rychlost.Většina vypalovacích softwerů se při každém vypalování sama nastaví na nejvyší možnou rychlost a problém je na světě…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

hodilo by se upresneni
1/ film se vypaluje jako standardni dvd nebo je to avi soubor ulozeny na dvd ? – pokud avi, prehravac jej sice prehraje ale je mozne ze si neporadi s vypocetne narocnejsimi transformacemi obrazu (napriklad. QPel, GMC)
2/ nastava stejny problem i u optickych medii jine znacky ? (verbatim, memorex, …)
3/ nepomaha obcas mechaniku procistit ? (lze pouzit specialni „cleaning CD“ na mechaniku v pc i na dvd prehravac)

K rychlosti vypalovani, souhlasim ze vypalovat maximalni rychlosti kterou dane medium umoznuje je ryziko – zvlast u levnejsich medii u kterych vyrobci radi precenuji realne moznosti. Ale neni nutne to s redukci rychlosti prilis prehanet, z praxe se mi osvedcilo vypalovani o stupen nizssi rychlost nez je rychlost maximalni. Tim stupnem mam na mysli hned nasledujici nizsi volbu rychlosti kterou nero nabidne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

nero obecně umožňuje dva přístupy k vypalování popíši nastavení rychlosti v tím jednodušším způsobem tj pomocí NERO EXPRESS

na tomto obrázku
http://www.go­orooreviews.com/dvdco­pyingsoftware/ne­ro%20copy%20scre­en-thumb.gif

nebo zde
http://mars.wa­lagata.com/w/mys­ticx/neroSpeed­.jpg

je zachycen posledni krok dialogu ve kterem nastavujeme jmeno media a o neco nize prave onu rychlost vypalovani – implicitne zde byva maximum, staci tedy klepnout na tuto roletku a vybrat druhou nejvyssi dostupnou rychlost (prazdne medium pritom musi byt v mechanice jinak nero nepozna jaka je maximalni rychlost vypalovani pro dane medium)

před 5054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

tusim ze v nejnovejsi verzi programu nero express je uz moznost nastaveni rychlosti lepe schovana, pod rozbalovacim tlacitkem po leve strane okna

před 5054 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek