kelllne

videa na youtube se sekaji :(

kdyz si video pustim tak jde dobre. jenze jakmile ho zvetsim na celou obrazovku tak se zacne sekat ! nevite co stim ?

Díky.
Doplňuji:
no jo ale me to slo zvetsit asi tak pred tydnem, ale ted z niceho nic to nejde no. a je to na notebooku :D

Odpovědi
Funna

koupit si výkonější PC .-)

bolak

Zkus vyčistit mezipaměť v prohlížeči, v případě že nepomůže, mrkni se do správce úloh, jestli tam nemáš něco co tam nepatří , něco co ti nepřiměřeně zatěžuje CPU.

Když to tím nebude, tak si stáhni program na sledování grafický karty, jestli se ti nepřehřívá.

Nevydává počítač nějaký nápadně hlasitý zvuky během přehrávání?
Kontrolovals rychlost připojení?
Máš firewall? Scanovals disky antivirem, jestli nemáš breberky?

Michal Kole

Jak říká kolega Funna může to být slabým hardwarovým výkonem počítače, ale také může být problém někde na „trase“ mezi serverem YouTube, tvým providerem (ISP) a tebou.

Také je třeba si uvědomit, že dnes je v každé domácnosti počítačová LAN síť a když máš 2 děti a manželka a každý buď stahuje nejnovější film tak na tebe již nezbyde konektivita.

kellne

jo pocitac mam v pohode i rychlost je dobra :D a cistim ho kazdy den i registr cistim a taky defragmentuju xD takze nwm cim to je.
Doplňuji:
s profilem kelllne zadavam otazky a s timhle profilem pak na te odpovidam kdyz je potreba :D

štamgast

Nejprve vyčisti bordel z PC např. pomocí CCleaneru. A poté si nainstaluj nový FlashPlayer ze stránek adobe.com.