bonz1

Proč se videa (z Youtube) v prohlížeči Chrome sekají, ale v Internet Explorer fungují skoro bez problémů?

Mám nejnovější verzi jak Google chrome tak Flash player.

Odpovědi
MrnousakCZE

protože si z nás bůh dělá prd**

Banán88

(sarkasmus) protoze google chrome je vic stenici a spionem nez pomocnikem.. mam maxthon a nemohu si ho vynachvalit ;)

ptáč

Google chrome je náročný v mobilech, tabletech i v PC. Chrome neustále hlídá, neustále se připojuje na net k aktualizacím. Chrome uvítají především spokojení uživatelé počítačů, kteří si nevšimnou neobvyklé aktivity harddisku. Používám Firefox, Maxthon, IE, Opera, Sleipnir. S Firefoxem se dobře synchronizuje mezi jinými přístroji, Maxthon nabízí komfort, IE na spravování dluhů v bankách, Opera je jako Chrome, tedy jen na ozdobu a Sleipnir s obsáhlými funkcemi nahrazuje starou Operu.
Ne vždy nejnovější verze všech programů přinášejí rychlost a nenáročnost na výkon CPU.
Doplňuji:
Otter nahrazuje starou známou Operu. Je v češtině. http://otter-browser.org/
Neinstaluje se, jen rozbalí.
http://source­forge.net/pro­jects/otter-browser/

cochee

Google Chrome má Flash zašitý v sobě natvrdo a mnohdy s ním bývají problémy. Doporučuju nainstalovat samostatný Flash (ale je to jiný Flash, než pro Explorer) a pak vnitřní Flash v Chromu vypnout, Chrome to dovoluje.