Avatar uživatele
Vlčice777

Proč se mi sekají videa na youtube.com v prohlížeči internet explorer a na opeře jdou normálně?

To by mě tedy hodně zajímalo,proč,když se dívám na youtube.com na videa v prohlížeči internet explorer,proč se mi videa sekají,mění barvy apod.a dělá to i když chci video zvětšit nebo zmenšit nebo posunout,celé video zezelená,kostič­kuje,po chvíli se vrátí do normálu.Na prohlížeči Opera jde ovšem vše normálně.Myslela jsem si že je to třeba grafickou kartou,kterou mám v notebooku,ale jak píšu,na opeře to jde normálně.Kde je prosím chyba a co se s tím dá dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3666 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Chyba bude pravděpodobně v tom, že nemáš poslední verzi IE. Např. Win XP podporuje pouze IE8..
Doplňuji:
IE = internet explorer. Možnost stáhnout poslední verzi ti automaticky nabízí Win update a pokud ne, pro sedmičky si ho můžeš stáhnout zde http://www.mi­crosoft.com/cs-cz/download/de­tails.aspx?id=40902

Upravil/a: beer

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sisinec123

Explorer je prostě Explorer…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

IE používám neustále a bez problémů. Zkus jiný videoprohlížeč. V IE běhá dobře VLC média player. Pokud stačila rychlost inetu nikdy jsem neměl žádné problémy ani v HD rozlišení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek