Avatar uživatele
Matthew

Proč se mi v prohlížeči Opera …

… ukazuje pod každým i správně česky napsaném slovu podtržená červená čára, indikující chybný pravopis, když mám prohlížeč nastavený na češtinu a chyb se často nedopouštím ;) :D
Doplňuji:
Zvláštní, že pokaždé když napíšu nějaký problém s prohlížečem, pokaždé se najde někdo kdo mi hned radí vyměnit prohlížeč. Samozřejmě si vaší odpovědi vážím, zkusím se podívat na to s tím cizím jazykem, ale prohlížeč jsem změnil právě dnes ráno, není kam spěchat :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4175 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Zřejmě máte nastavenou kontrolu pravopisu pro cizí jazyk. Buď kontrolu pravopisu vypněte a nebo přejděte na jiný prohlížeč, například Internet explorer nebo Safari…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

tak si vypni kontrolu pravopisu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Já si nainstalovala Operu včera a jsem z toho na mrtvici. To podtrhování mi zatím tak nevadí, schválně jsem sekala chyby, ale stejně to všechny nenašlo. Podtrhuje to správně napsana slova, ne chyby jako ve Wordu. Jinak jsem si zatím neporadila s domovskou stránkou ( seznam.cz ), tak tu otevírám v IE 8 a odpovedi.cz v Opeře, abych viděla třeba kdo hodnotil. Taky nemám kam spěchat…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Bedyho ber s rezervou, on nabízí taky hned Linux (Ubundu), tady se tedy drží a nenabízí. Někdy chce výpisy z PC.

před 4175 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek