Matthew

Proč se mi v prohlížeči Opera …

… ukazuje pod každým i správně česky napsaném slovu podtržená červená čára, indikující chybný pravopis, když mám prohlížeč nastavený na češtinu a chyb se často nedopouštím ;) :D
Doplňuji:
Zvláštní, že pokaždé když napíšu nějaký problém s prohlížečem, pokaždé se najde někdo kdo mi hned radí vyměnit prohlížeč. Samozřejmě si vaší odpovědi vážím, zkusím se podívat na to s tím cizím jazykem, ale prohlížeč jsem změnil právě dnes ráno, není kam spěchat :D

Nejlepší odpověď
Bedy

Zřejmě máte nastavenou kontrolu pravopisu pro cizí jazyk. Buď kontrolu pravopisu vypněte a nebo přejděte na jiný prohlížeč, například Internet explorer nebo Safari…

Další odpovědi
brillant

tak si vypni kontrolu pravopisu

Sůwa

Já si nainstalovala Operu včera a jsem z toho na mrtvici. To podtrhování mi zatím tak nevadí, schválně jsem sekala chyby, ale stejně to všechny nenašlo. Podtrhuje to správně napsana slova, ne chyby jako ve Wordu. Jinak jsem si zatím neporadila s domovskou stránkou ( seznam.cz ), tak tu otevírám v IE 8 a odpovedi.cz v Opeře, abych viděla třeba kdo hodnotil. Taky nemám kam spěchat…

anonym

Bedyho ber s rezervou, on nabízí taky hned Linux (Ubundu), tady se tedy drží a nenabízí. Někdy chce výpisy z PC.