L.Knize

Proč nejde přehrávat video na tabletu?

Táta si koupil tablet Samsung Galaxy Tab 2 10,1" se systémem Android 4.0 a nejdou přehrávat videa, která jsou třeba na Novinkách.cz. Nevíte prosím někdo, proč? A jak a čím by se to dalo vyřešit? Na mobilu s Androidem 2.3 to jde. Děkuju.
Doplňuji:
Nejdou přehrávat žádná videa na internetu, kromě you tube.

Nejlepší odpověď
mosoj

http://mobile­net.cz/clanky/a­dobe-flash-player-mizi-z-androidu-posledni-sance-ke-stazeni-9831

Další odpovědi
sdesigner

Predpokladam ze nejde Flash modul.Su dve moznosti: Stiahnut si z Google PLAY FLash player..... ALEBO: mate 4.1 a ta flash nepodoruje…ale­neviem ci je 4.1 uz dostupna pre Galaxy TAB 10.1…bracho ho kupil pred mesiacom a nema z nicim problem…a to na vsetkych strankach vam nejde video?