DaZd

Problém s tabletem

mam takovy problem, tlacitkem zamknout plochu tabletu ,ale nejde ji znova odemknout, tablet vubec nereaguje a musim pockat dokud se nevybije baterie a znovu ho spustit
nevite v cem je problem?

Odpovědi
anonym

Jelikož vaše odpověď je nesystematická, nesrozumitelná, po stránce češtiny napsána jako by to psal nějaké prase a po stránce hardwarové nedostatečná tak vám nabídnu jednoznačné odpovědi. Udělejte aktualizace, Přehraje firmware, Dojděte do servisu

kristyjar13

Poraďte se u prodejce nebo zboží reklamujte.

Bedy

Problém bude v samotném tabletu nebo použitém operačním systému – Android předpokládám tam je.
Doporučuji tablet reklamovat a ideálně požadovat vrácení peněz. Místo toho si kupte něco solidnějšího, například cenově dostukpný BlackBerry PlayBook nebo starší iPad či iPad Mini.
Určitě nemá smysl kupovat tablet s Androidem do nějakých 5 tisíc korun. To jsou převážně zmetci a levné křápy, které mají spoustu problémů, mizerný výkon a jsou vyrobeny z mizerného materiálu. Opravdu cena odpovídá kvalitě a jestli nejste tak bohatý, abyste si kupoval levné výrobky, nekupujte si levnější tablet s Androidem (a pokud možno žádný s Androidem).