tucnakscot

Existuje Android aplikace na spusteni flash hry z internetu?

Ahoj lidi, chtel bych se zeptat jak je uz viz. v nadpise receno. Chtel bych si na mem mobilu s androidem zahrat flash playerovou hru jako je napr. na superhrach, herna.biz … Diky za odpovedi 🙂

Odpovědi
zelí

Flash player. Nutno do některých verzí androidu doinstalovat ručně – z netu.
Já hrát flash hry mohu.

arygnoc

prehliadače v androide štandartne flash nepodporujú.

návody na stiahnutie a implementovanie do prehliadačov nájdete na https://www.go­ogle.co.uk/se­arch?q=flashpl­ayer+pro+andro­id&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=M3x8VdeMLsry­UOzLgegI

;-Q