Avatar uživatele
Lgee

Proč nejde mazat „vlastni otázka“?

Ted sem položil otazku a zapomněl sem anketu ale není možné ji smazat ačkoliv je „moje“.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? OnionMeny před 1744 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Protože tak rozhodl majitel webu. Pokud tě zajímají přesnější důvody, tak bych odhadl že to mazání je proti záměru projektu (přečti si podmínky, o servru apod…)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Možná jen proto že to tu původní vývojáři už nestihli implementovat a ti stávající na to nemají čas … třeba to ani jiný důvod nemá, nehledal bych v tom důkladně promyšlený záměr 🙂.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Altair-AC

No ono to vlastně ani není potřeba. Když totiž přidáš otázku a ještě si ji neupravil po zveřejnění, tak ji můžeš upravit například na xxxxxx? a admin ti jí smaže a pak zverejnis novou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Ale jde to! Zlatí a stříbrní si ji sami mohou skrýt, ostatní o to mohou požádat někoho z nich. Sám jsem to už párkrát provedl, když jsem dodatečně uznal, že daná otázka je stupidní a nehodná mé geniality 🙂 Škoda, že touto sebekritikou nedisponuje pár zdejších tapetářů…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

no jo Altair-AC, ale postup který si popsal je jen workaround který se dá použít jen velmi vyjímečně, protože publikováním častých otázek s textem xxx by sis od admina brzy vysloužil ban.

před 1735 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

mazání vlastních otázek by určitě mělo být možné. Stejně jako rychlé smazání celého svého profilu a všech otázek a odpovědí které dotyčný uživatel vytvořil by mělo být možné. Ale co si budeme namlouvat, tohle provozovatel neumožní nikdy, není to v jeho zájmu a tak s vašimi texty jednoduše zachází jako by mu patřily a vy o nich už neměli právo jakkoliv rozhodovat.

před 1735 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Kdyby sis přečetl místní pamflety k provozu servru , tak účel od počátku servru (bez ohledu na to jak je proveditelnej) byl posbírat pokud možno všechny možné otázky a k nim relevantní odpovědi a z toho vytvořit víceméně encyklopedii. Možnost uživatelů mazat po sobě stopy by byla přímo proti tomuto záměru.

před 1735 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek