Komupak zase vadilo?

Že vymázl otázky o české hymně a za jak dlouho se vyjmou stehy na obočí? Admini to nebyli, ti mohou vyjmout i jednotlivý příspěvek v diskuzi, kdežto ti s oprávněním nikoliv.
Zdá se, že se naplňuje rčení, že komu dochází argumenty, ten sahá k siláckým gestům či zbabělým podrazům.
Doplňuji:
Občas jsem se divil barbakanovi, ale nyní jej docela chápu.
A k těm důvodům, to je ale zajímavé, že po dlouhé měsíce uvádíš odkazy a zčista jasna, když je tam najednou kompromitující odkaz na prohřešky samotné karatelky, tak chvátáš zlikvidovat komentáře s nepříjemnými a usvědčujícími pravdami. Opět dvojí metr, že?
P.S. Indicie na pachatele byly jasné, takže oceňuji alespoň, že ses přihlásila k osobním korekturám. Předtím bylo již též několikrát, ale dosud jsem raději nekomentoval, jenže někdy je ta jednostranná cenzura už fakt přespříliš. Opakuješ zlozvyky, kvůli nimž tě tehdy Miroslavst vícekrát kritizoval.

Nejlepší odpověď
anonym

Víte jaká byla dneska zase zima? V jednom rukávě jsem měl schovanou kávu, v druhém vařič a v kapse hrnek. Přijdu sem a tady to taky vře i v zimě.
Doplňuji:
Škoda té kávy, když jsem si přečetl doplnění, vylila se. Zase je zde někdo kdo se chce hojit na Kapacitě? Z jakého důvodu? Z ješitnosti? Jen aby časem nevyšlo najevo, že se k tomu siláckému gestu a zbabělému podrazu snížil úplně jiný uživatel.

Další odpovědi
briketka10

já to nebyla !! ale kdo vymazal anketu o holkách ze skupiny tak tomu dík..

led

hmm, a práve na odpovede o stehoch som sa tešila…
Doplňuji:
Dr.Axl, pozor pri tvrdení o vymazaní otázok, zjavne si prehliadol, že otázka:
„za jak dlouho se vyjmou stehy na obočí?“ nie je vymazaná.
Nedalo mi, bola predsa nezávadná, tak som ju hľadala a našla. Žije a je funkčná:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/po-kolika-dnech-se-odstranuji-stychy-pri-sesiti-oboci

Drap

Vyjímečně s tebou musím plně souhlasit
Doplňuji:
Hymnu jsem nezaznamenal, vytahování stehů by tady mělo být, sám jsem na tu otázku yslím odpovídal.

fcoop

Má moravská babička z Moravy by zcela jistě prohlásila:„Je to tady jak u blbejch na dvorku“.

Někteří „aktéři“ jsou opravdu dost těžko rozchoditelní.

Totožné s pánem,co huláká na rodinu:„Pojďte se podívat,sousedovi hoří stodola, a už mu to přeskakuje na barák. A vemte mi sem židli,už mě bolej nohy“.

anonym

annas opět neunesla pravdu a vzápětí smazala svou vlastní vymlouvající se odpověď.
Jak nedůstojné, když někdo vydá prohlášení, jež vzápětí sám popírá.

kropitko

Tak já si myslím, že není nic špatného na tom, když si někdo smaže svoji odpověď, nebo svoji otázku. Nevím proč je kolem toho takovej kravál.

anonym

kropítko, při vší úctě, zřejmě jsi nepochopila princip výhrad všech 13 uživatelů, co se vyjádřili prostřednictvím hvězdičky.
Pokud se spletu nebo mám překlepy apod., tak jde o pouhý netový úkon.
Jenže vydává-li někdo prohlášení, z jehož nepravdivých argumentů je vzápětí usvědčen, je nemorální náhle to sám popírat a měnit svá tvrzení. Neschopnost stát si za svými názora a dokázat je obhájit.
Mezi lidmi se tomu říká „Nevidět si do huby“.

led

Dali hviezdičku, lebo ti verili. Ale si sa mýlil. viď doplnenie mojej odpovedi.

anonym

ad led, nepřehlédl ale nepřesně formuloval u otázky s obočím byla vymazána klíčová odpověď. Kromě toho, naopak ty zase zapomínáš na skutečnost, že otázka může být opravdu vymazána, ale za 1–2 dny může být vrácena, když admini neshledají pádný důvod. Párkrát se tak stalo a lze doložit i příklady. Proto by mělo být spravedlivé, že admini mají konečné slovo.

anonym

V původní odpovědi to annas uvedla, že obé smazala sama. Poté, co ji vzala zpět, jsi nebyla sama, cos ztratila souvislosti.

anonym

ad led, admini vrátili otázku o hymně, viz odkaz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-poprve-zaznela-ceska-hymna-kdo-ji-napsal-a-kdo-slozil-hudbu

annas

.
Hned po nařčení jsem požádala o vrácení otázky.

annas

Objevila se už včera kolem 16.30 h, viděla jsem ji po návratu domů.

briketka10

a to jde smazat si svou odpověď ? nebo to já ještě nemůžu, když jsem bronzová ?

kropitko

jako bronzová asi ne, jinak jde smazat i vlastní otázka,,

briketka10

hmm..tak děkuju za odpověď..

briketka10

ad Dr.Axl já si myslím, že někteří dali hvězdičku i proto aby se vyjádřili, že nesmazali otázku jako já, vůbec přeci nevím o co šlo a jaké otázky byly smazány..

annas

Briketko, děkuji za váš názor.

kropitko

Já také nevím co bylo smazáno, ale pokud si Annas smazala svoji odpověď,tak je to stejně fuk, když ve finále někdo smazal celou otázku, takže kdyby sama neřekla, že svoji odpověď smazala, tak by se to tu nerozmazávalo.
Doporučuji napsat adminům, ať otázky koukaj vrátit, nebo ať aspoň udají důvod, proč a kým byli nahlášeny a poté smazány,,,

annas

Ad Kropítko, já smazala jen svou odpověď, nemohu za to, že se dotyčný přehlédl a nepřizná svůj omyl, že oázka zůstala na místě. Ddmini vrátili jen mou odpověď (za 2 dny), aniž jsem je o to žádala, a to společně s otázkou o hymně. Požádala jsem totiž o její vrácení. Z vrácené otázky je možno zjistit, že můj odkaz je širší a možno v něm najít několik stránek odpovědí a vybrat si odpověď na otázku tazatele. Dotyčný má pravdu v tom, že uvedl odkaz jen na mou otázku, v ní odppověď není. V mém odkazu lze najít odpověď Miroslavstva na otázku tazatele – uvedla jsem ve své odpovědi.,
Rozhodla jsem se, že nebudu na neoprávněné narážky a překrucování skutečnosti reagovat, ale odpovídám vám. Z toho důvodu jsem svou odpověď smazala. V ní se zmínila jen o smazání své odpovědi a citovala Miroslavovu odpověď. Je to zbytečné, nikoho pravda nezajímá.

anonym

OK, asi jediné východisko.