Odpovedi18

Proč nelze upravovat ankety?

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Nejsem si jistý (a myslel jsem si, že to jde). Ale nejspíš je to proto, že se nesmí zásadně opravovat otázky, natolik, aby se změnil jejich význam (Můžeš opravit gramatiku, slovosled, popř. doplnění v podotázce – ale nesmí se to upravit tak, aby se změnil smysl otázky). Zřejme admin bere úpravu ankety jako změnu významu otázky.

Navíc to vlastně dává smysl, obzvlᚍ kdyby už někdo vybral nějakou možnost v anketě a ty bys chtěl tu anktetu pak nějak upravit (např. smazat danou možnost, přesunout, upravit ji atd.). Tím bys zasahoval jak do významu otázky, tak do odpovědí ostatních.