FOG

Proc navstevnik tohoto servru – „Shuffle“, nedava zadne body?

Zatim dala za odpovedi jen jeden bodik.
Doplňuji:
Mrzi me ,ze se neco takoveho deje.Ja jsem obycejny clovek,ktery se snazi pomoci zadatelum v jejich otazkach a pritom se i sam poucim.
Pokud si „nekdo“ nasel „novy“ sport,tak to proste nechapu.
ZKUS „PISS OFF“ nekoho jineho,pleasse.

Nejlepší odpověď
iceT

Protože neuzná za vhodné někoho ohodnotit?Stejně jako i jiní?Hlavně nováčci,mám dojem že podobný dotaz tady padl.

Další odpovědi
panenka

Možná proto protože jsme ju prokoukly a zjistily jsme že je to Jahoda.
Jahoda tu není jen pod profilem Shuffle ale má tu i jiné profily.Doufám že s tým admin něco udělá protože to co se tu děje je do nebe volající.
A jestli jsi nečetl Fogu mou otázku ohledně ní zde máš odkaz.

Doplňuji:
Taky mě to Fogu mrzí nikdy bych nevěřila že se s takovým člověkem můžu setkat bohužel jsem se ale setkala.Taky jsem tu proto protože chci zde lidém pomoci jak jsem již jednou psala doufejme že to tu admin dá brzy do pořádku.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-vas-opravdu-nekdo-nekdy-hodne-rozcilil

annas

Také jsem se divila.Říkala jsem si,že jako začátečník nemá možnosti.
Proto jsem se podívala na její profil a zjistila: datum registrace v březnu 2011, ale kladla otázky a odpovídala více než před 400 dny.Podle odpovědi v anketě má méně než 10 let.
S tím jsem se ještě na Odpovědích nesetkala.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bydli-vice-lidi-v-panelovem-dome-nebo-v-rodinnem-dome

tom004

Možná je to tím,že si nepřečtou,podmínky a systém bodování. Asi jako u jiných smluv. Co je až na konci a dole se moc nečte.

Shuffle

Pro všechny se omlouvám za nehodnocení-je mi opravdu 10 let.Vůbec nevím kdo je to Jahoda,a všechno co tu něco o mě říká je nepravdivé.Můžete se podívat na mé otázky,byla jsem tu už před rokem(jako nezaregistrovaná)a vidíte opravdu 400 a něco dnů.Před rokem mi nikdo nic neříkal,a ted se rozhlasuje něco o tom,že jsem nějáká Jahoda.(viz.odkaz)

Zdroj: http://www.czte­nis.cz/hrac/101­7067

panenka

Nehrej si Shuffle na svatou to ti jde totiž jak vidím na jedničku.

panenka

Tak v tomto musím Terryle s tebou souhlasit.

panenka

Terryle ráda bych vám to prozradila ale bohužel nemohu ale věřte mě je to skutečně ona.Až tu budete tak dlouho jako já tak to pochopíte a poznáte

Terryle

Jasně, chápu, něco se prostě nepíše a neříká – nebudu to z Vás tahat. Ale osobně doufám, že to nepoznám a nepochopím… protože s lidma, kteří nejsou schopní držet si na netu jednu „tvář“ a tajně se tváří jako někdo jinej, nějak nechci mít nic moc společnýho… ať by se za nima schovávala Jahoda nebo kdokoli další.

Terryle

Panenka:
A jak jste na to přišla, že to je Jahoda? Napsala vám, nebo si to jen myslíte? Já jsem asi pořád děcko naivní, ale nějak mi to k ní nesedí a nedokážu pochopit, proč by to někdo dělal… :o/