Avatar uživatele
FOG

Proc navstevnik tohoto servru – „Shuffle“, nedava zadne body?

Zatim dala za odpovedi jen jeden bodik.
Doplňuji:
Mrzi me ,ze se neco takoveho deje.Ja jsem obycejny clovek,ktery se snazi pomoci zadatelum v jejich otazkach a pritom se i sam poucim.
Pokud si „nekdo“ nasel „novy“ sport,tak to proste nechapu.
ZKUS „PISS OFF“ nekoho jineho,pleasse.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: FOG

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Shuffle, Kerberus, hanulka11, hanny 2, tom004 před 4781 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Protože neuzná za vhodné někoho ohodnotit?Stejně jako i jiní?Hlavně nováčci,mám dojem že podobný dotaz tady padl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Možná proto protože jsme ju prokoukly a zjistily jsme že je to Jahoda.
Jahoda tu není jen pod profilem Shuffle ale má tu i jiné profily.Doufám že s tým admin něco udělá protože to co se tu děje je do nebe volající.
A jestli jsi nečetl Fogu mou otázku ohledně ní zde máš odkaz.

Doplňuji:
Taky mě to Fogu mrzí nikdy bych nevěřila že se s takovým člověkem můžu setkat bohužel jsem se ale setkala.Taky jsem tu proto protože chci zde lidém pomoci jak jsem již jednou psala doufejme že to tu admin dá brzy do pořádku.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-vas-opravdu-nekdo-nekdy-hodne-rozcilil

Upravil/a: panenka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Také jsem se divila.Říkala jsem si,že jako začátečník nemá možnosti.
Proto jsem se podívala na její profil a zjistila: datum registrace v březnu 2011, ale kladla otázky a odpovídala více než před 400 dny.Podle odpovědi v anketě má méně než 10 let.
S tím jsem se ještě na Odpovědích nesetkala.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bydli-vice-lidi-v-panelovem-dome-nebo-v-rodinnem-dome

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Možná je to tím,že si nepřečtou,podmínky a systém bodování. Asi jako u jiných smluv. Co je až na konci a dole se moc nečte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shuffle

Pro všechny se omlouvám za nehodnocení-je mi opravdu 10 let.Vůbec nevím kdo je to Jahoda,a všechno co tu něco o mě říká je nepravdivé.Můžete se podívat na mé otázky,byla jsem tu už před rokem(jako nezaregistrovaná)a vidíte opravdu 400 a něco dnů.Před rokem mi nikdo nic neříkal,a ted se rozhlasuje něco o tom,že jsem nějáká Jahoda.(viz.odkaz)

Zdroj: http://www.czte­nis.cz/hrac/101­7067

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
panenka

Nehrej si Shuffle na svatou to ti jde totiž jak vidím na jedničku.

před 4779 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Tak v tomto musím Terryle s tebou souhlasit.

před 4781 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Terryle ráda bych vám to prozradila ale bohužel nemohu ale věřte mě je to skutečně ona.Až tu budete tak dlouho jako já tak to pochopíte a poznáte

před 4781 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Jasně, chápu, něco se prostě nepíše a neříká – nebudu to z Vás tahat. Ale osobně doufám, že to nepoznám a nepochopím… protože s lidma, kteří nejsou schopní držet si na netu jednu „tvář“ a tajně se tváří jako někdo jinej, nějak nechci mít nic moc společnýho… ať by se za nima schovávala Jahoda nebo kdokoli další.

před 4781 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Panenka:
A jak jste na to přišla, že to je Jahoda? Napsala vám, nebo si to jen myslíte? Já jsem asi pořád děcko naivní, ale nějak mi to k ní nesedí a nedokážu pochopit, proč by to někdo dělal… :o/

před 4781 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek