Avatar uživatele
panenka

Už vás opravdu někdo někdy hodně rozčílil?

Dobrý den potřebovala bych poradit před rokem jsem se seznámila s holkou ze které se vyklubala příšerná potvora a připadá mě že jí docela i trošku hrabe.Neustále si vymýšlí samé nové meily hraje si na buh ví co ale po tom všem co jsem si s ní zažila bych jí nazvala né normalní ale psychopatkou mluvím o uživatelce Jahoda nevím jestli z vás s ní má někdo taky takové zkušenosti ale chtěla bych vás před ní varovat aby jste byli dost opatrní ti kteří si s ní píšete.Po delší době se ted ozvala mě jsem rozhodnuta pokud toho nenechá vše co o druhých říkala každému přeposlat a adminovi napsat jak se vydávala na skypu za odpovědi a co vše timto lidem způsobila.Můžete mě poradit co dělat?jak se jí zbavit ?za poslední týden mě napsala 2 meily každý měl jinou adresu díky kámošovi jsem zjistila že je to ona protože vás tu mám ráda budte prosím opatrní a dávejte si na ní bacha.
.(
Doplňuji:
Jen co zjistila že můj manžel podniká neustále vypisuje že má zájem o naše práce hrozně dotěrná div mě neseřve vydává se za někoho z Prahy přitom pochází s jinama

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, kost, elektrikář, Kerberus, stana73 před 4756 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sejtanka

Lidi co blázníte?O čem tenhle server vlastně je?O tom,něco se dovědět,popřípadě poradit si,nebo o tom kdo jaký jsme?Já tady přestávám všemu rozumět,před chvíli jsem četla na anketách o dalších pomluvách jedné uživatelky,tak nevím,jestli je to tu drbárna,nebo solidní server."pánbůh na nás hledí z nebe,hledmě bratři každý sebe"tohle mi vždycky říkal můj otec a touhle radou se řídím dodnes.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
stana73

Díky panenko za varování,jseš asi jediná,která napsala narovinu,že se něco děje a hlavně CO se děje.Já zatím (musím zaťukat) problémy nemám,ale je dobré to vědět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
franku

Renonc a omluva Panence

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Žasnu a nestačím se divit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nedat šanci aby si někdo na veřejnných diskusích zjistil mail. Za další kašlat na takové maily – rovnou do koše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BandiOl

Je jedna hodně moudrá věta: „Kdo z vás je bez hříchu, první hoď na ni kamenem!“

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Lidé jsou různí jak říkával můj děda lidi blbé a pitomé. Jen se s nimi nesmíte nechat zatáhnou do žabomyší války.Na to tady tento servr není.Pokud můžete poradit.Zdělit svoje zkušenosti jste vítáni.Ostatní si vyříkejte osobně na pavlači.

před 4730 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Co

Když svrbí, je to horší než podebraná pata.

před 4756 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Já jsem nikomu nic nevyřadila franku napiš mě o jakou otázku šlo

před 4756 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Nechápu franku tvou odpověd.

před 4756 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Kdyby si každý sejtanko hleděl svého byla bych moc ráda.Mě by nikdy nenapadlo štourat se někomu v soukromí ale jak vidím ní to zřejmě problém nedělá.Jak už jsem zde jednou napsala budte před ní hodně opatrní skutečně dokáže jak jsem slyšela hodně ublížit

před 4756 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek