Avatar uživatele
Weroniq

proč musí člověk strávit tolik času v práci?

jelikož my mladí už nemáme pomalu ani vyhlídky na nějaký důchod, tak se asi upracujeme k smrti, ale nechci mluvit o politice.. dokud jsem studující, tak mám tolik volného času na různé aktivity a svůj rozvoj, mám čas přečíst tolik knih, vidět tolik filmů, poslechnout tolik písniček, hodně se naučit, setkávat se s přáteli.. jakmile pracuji (jsem na praxi) tak 8,5 hodiny strávím v práci přes 2 hodiny strávím dojížděním, přijedu domů a jsem úplně mrtvá a to se nemusím starat o chod domácnosti natož děti, lehnu k televizi a v deset hodin jsem tuhá, o víkendech spím a na přátele nemám energii si někam vyrazit.. takhle žít nechci a už vůbec ne do sedmdesáti a ještě s křičícími dětmi kolem sebe :/ tohle je úděl života?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kapka, johana 56, hanulka11, fablen před 4562 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

ale prosím tě život je krásnej i s těmi všemi věcmi, které ty vidíš negativně .....jen se ho musíš naučit ŽÍT

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johana 56

I v pracovním koloběhu se dá na chvíli vypnout,pobavit se,relaxovat.Je dobré najít si takových chvilek co nejvíc a užít si to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nikdo tě do práce nenutí. Pokud tě to uýiví, pracuj jen třeba dvě hodiny v týdnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je to len otázka osobnej organizácie času.
Na druhej strane: len 8,5hodiny pracovnej doby aj s prestávkou? Šťastná to žena! To znamená pracovný týždeň 5-dňový.
Počítajme 8,5+2=10,5h+ 8h spánku
ostalo nám 5,5 hodín voľného času.
K tomu voľný koniec týždňa 2 celé dni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

No…jsou zcela jistě různé (legální) způsoby zdroje příjmu.
Není jediná alternativa být zaměstnancem, trávit va zam. 8,5 hod + 2 hod dojíždění a čekat na mzdu, kterou mi určí vedení firmy.

Hledej, zkoumej. Možnosti jsou.

Pokud se ti naskytne vytvořit si časem pasivní příjem, na důchod máš vystaráno a nemusíš ani čekat do 70 let na tu almužnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Nemusí ! Nemusí ! Zeptej se lidi na pracáku jak na to. Ironie ? Ne, tragická skutečnost.
A že důchod ? Žádný nebude, pracuje se na tom. Jo leda pro státní ouřady a jiné privilegované. Ostatní chleba, voda a ve stáří pod most.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

8,5 hod.denně a volné víkendy-co by za to jiní dali.Počkejte až vstoupí v platnost čínský zákoník práce,kdy budete muset dělat 16 hod. denně za hrst rýže.;-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek