ozzy140

Proč můj tablet píše, že je připojený k WIFI, ale Facebook, Internet, Skype, atd. nefungují ?

Doplňuji:
Typ tabletu: GoClever R75, Android 4.0.4. Koupil jsem ho zde: http://www.spa­cil.cz/prodej/go­clever-tab-r75-pouzdro-s-klavesnici-204950

Nejlepší odpověď
Bedy

Jaký máte tablet (model, typ, ideálně i systém+verze)?
Je možné, že jste se třeba připojil k síti, která má zapnuté filtrování MAC adres a pokud MAC adresa Vašeho tabletu není na seznamu povolených, tak se prostě na net nepřipojíte…

Další odpovědi
beer

Můžeš poze zkusit „opravit připojení“. Pokud to nepomůže, najdi jiný WiFi signál.

Fienir

A je ta WiFi připojena k internetu?

huxa

také napište, kde se připojujete na internet, mohl vás správce sítě odříznout a nelze vám se přípojit kvůli tomu

Acer

To se mi taky stalo, mám modem od zyxel a měl jsem u něj zapnutou Wifi, ale internet byl odpojen (prostě vypadl) ale Wifi byla furt zaplá a tak mi mobil ukazoval že jsem připojen ale internet nešel.