GangstaHelper

FACEBOOK NEFUNGUJE? není řešení

To jsou lidé, co používají facebook, tak hloupí, nebo jen tak závislí, že už z té párhodinové abstinence ani nevidí, že jsou tu už desítky otázek za posledních pár dní ohledně toho, že facebook nefunguje?

Není pro Vás řešení, jak byste se mohli dostat k plnohodnotným funkcím facebooku, jelikož nejspíš prodělává nějaké technické potíže.

Takže nejdříve použiji hledání, až pak se ptám.

Děkuji :P

Odpovědi
fortin

M, to já začal na popud Odpovedi.cz používat bez zkušeností aplikaci nebo program windows mail a jednou jsem se zkusil přihlásit k jakési komunitě společnosti mikrosoft. Naklikal jsem si položky označené v češtině a mám o čtení postaráno. Tam jsou běžné otázky týkající se různých okruhů, desktop, licence, mobiledevices, developer atd. Odpovídají tam kapacity kterým závidím ty jejich znalosti. Až se hanbím. Dokonce požadují aby otázky byly složité, nebo aby tazatel (divné slovo) sám přemýšlel. Facebook určitě funguje, ale je potřeba zaspamovat stránky ASPA.a.s. (Včera spamovala amnestie.)

Zdroj: http://www.fa­cebook.com/ca­reers/?ref=pf

fil-de-lin

Čau, zkus si přečíst tento článek, obzvláště: " výpadky".
www.facemag.cz

NA NA

roj: www.facebook.com/ca­reers/?ref=pf
vyzkoušela jsem dle Fortina tento odkaz a opravdu to funguje. dík