Rylon

Nelze se připojit k síti Wi-Fi.

Dobrý den, mám problém se po upgradu z Windows X na Vista připojit na Wiů-Fi. Prosím nenadávejte mi za to že mám Vistu, Ď! Po zadání hesla se ti ukáže: Nelze se připojit k bezdrátové síti. Když dám diagnostikovat problém, tak se mi ukáže toto: https://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=85­7823207593797&set=a­.816331118409673­.1073741828.10000098378­5276&type=1 . Hledal jsem všude, zkoušel jsem ovladače. Nic nepomohlo… Za všechny odpovědi předem velice děkuji :) .

Nejlepší odpověď
gecco

Takže Win tu wifi (SSID) evidentně vidí…
😉
Pro začátek

  1. zruš kryptování přenosu (nastav nezabezpečenou síť)
  2. zruš omezení AccessList

Pomohlo? – pokud ano, nastav Access List a postupně zvedej zabezpečení wifi (WEP > WPA → WPA2…).
Pokud 1. a 2. nepomohlo, hledej jiné ovladače wifi karty a lépe i SW (konfigurace, připojení) k dané kartě…
😉