Ganymede

Proč nám nejde wifi?

Dobrý den,
před pár dny jsem omylem restartovala krabičku s internetem a strýc to naladil „zpátky“. Jenomže od té doby wifi neustále padá, chvíli jde, chvíli nejde, pak zase jde pak zase jde. Když nejde tak to píše: Připojení bylo přerušeno

Byla zjištěna změna sítě. A mě to leze na nervy, nevíte jak to spravit??
Děkuji :)

Odpovědi
Dismas

Zkus tu ktrabičku odpojit a znova připojit, pokud to nepomůže, tak zavolat odborníka. BTW Jak ses sem připojila?

anonym

model routeru?

Löwe

Definuj spojení ‚naladil zpátky‘.

arachis

Zavolat poskytovali, on to na dálku zpraví nebo alespoň zjistí chybu. Je to zadarmo, alespoň u nás to tak funguje.