Lgee

Proč je teď tolik bouřek?

Odpovědi
zjentek

Nejspíš proto, že svět se pomalu hroutí.

mosoj

Počet bouřek je nyní normální vzhledem k ročnímu období. Nenormální na naše zvyklosti je objem srážek a jejich nerovnoměrnost po území republiky.

Drap

Myslím, že jich je tak přiměřeně. Když se utvoří bouřkové mraky, lze předpokládat že bude bouřka.

anonym

No nevím, u nás ani ne, nemám už čím zalejvat kytky, včera spadlo pár kapek, jinak prostě sucho.

marci1

Někdo nahoře se na nás zlobí. 🙂

Radius

Zrovna dnes se mluvilo o počasí a bouřkách po 10.05 hod na Radižurnálu, poslechl jsem si to, lze to i ze záznamu (uvádím níže funkční odkaz), hostem byl odborník na počasí.

Zdroj: http://prehra­vac.rozhlas.cz/au­dio/3641287