Proč já, muž s hnědýma očima, si většinou nesednu s muži s modrýma očima?

Většinou mají jinou povahu, jiný chování, takový který bych dokopa*l
Koukám, že to tu někdo pochopil jinak…

Nejlepší odpověď
mosoj

Oči, voči, hodně moči.

Další odpovědi
ivzez

Nikdy jsem si nevšimla, že by muži s modrýma očima měli
jinou povahu, nebo se chovali jinak než muži s hnědýma očima.
A nevšimla jsem ničeho takového ani u žen.

Mně se zdá pravděpodobnější, že je to náhoda.

xxx3

Já bych to moc neřešil, ber to jako geneticky definovanou preferenci. Pokud už víš, že tě rajcují jiní než modroocí, tak si vyhledávej partnera/y mezi hnědo a zelenookými ;)

zjentek

Třeba ti pár seveřanů v dětství natrhlo zadek, Itale! Zkus hypnózu. Možná se ti vrátí vzpomínky dříve, než začneš kopat do nevinejch.

Znáš prací prášek Áriec? Vypere dočista dočista!