Avatar uživatele
Michael233

Přijímací zkoušky na SŠ

Dobrý den, strašně rád bych se zeptal. Vycházím 9. třídu a chci jít na Mechanik elektrotechnik (IT) do Sokolnic ( http://www.iss-sokolnice.cz ) a berou bez přijímacích zkoušek do průměru 1.7 Já mám průměr z 8.třídy: 1.75 , 1.56 a ted jsem měl v pulce 9.třídy 1.31 . Proto bych se chtěl zeptat jestli by mě vzali bez přimaček. Jestli se ty průměry sečtou vydělí se třemi a vyjde jeden průměr což bych měl mít nějak 1.50 a nebo se ten průměr bere každý zvlášt. Budu opravdu rád za každou odpověd kterou napíšete děkuji moc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3696 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Dívala jsem se do odkazu. Samozřejmě nevím to jistě, ale mělo by jít o průměr za každý ročník zvlášť. Průměr z průměru se zpravdila nedělá. Usuzuji podle ostatních škol.

Jenže přesnou odpověď vám poskytne jen škola. Záleží také na tom, kolik bude přihlášených žáků, jaký budou mít ostatní průměr, počtu přijímaných žáků atd.

Z nás to opravdu nikdo nemůže na 100 % vědět. To je jen v pravomoci ředitele školy. či přijímací komise.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Každý škola to může mít jinak. Informuj se přímo na konkrétní škole.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Ano, každá škola to může mít jinak.
Bývalo zvykem, že u vysvědčení z 8. tř. bylo rozhodující to konečné, čili 2. pololetí a 1 pololetí třídy 9. Zjisti na škole :)
Někdy stačí, když přihlášku potvrdí škola, na té Tvé mohou chtít i ověřenou kopii vysvědčení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek