Avatar uživatele
vojta@super

Jakou střední školu, by bylo nejvhodnější vystudovat, před nástupem na lékařskou fakultu?

Jakou střední školu, by bylo nejvhodnější vystudovat, před nástupem na lékařskou fakultu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4115 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tahle otázka už tu byla (možná i víckrát). Nejvhodnější je gymnázium, ale dobrá je i střední zdravotnická škola.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Gymnázium

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vendys2

Můj názor je GYMNÁZIUM :)
Ze zdravotního lycea bys asi měl lepší průměr – možná bys ani nemusel dělat přijímací zkoušky, ale otázkou je, jestli bys mě na VŠ na čem stavět, základy mívají lepší studenti gymplu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Asi zdravotní lyceum. Lyceum je obor, kde je více všeobecně vzdělávacích předmětů jako na gymplu, ale jsou tam i odborné předměty, tak když na VŠ na tebe učitel vybadfne nějakým odborným názvem, tak už máš, alespň šajhna co to je a nedivíš se všemu s otevřenou hubou jako kelišová z komedií Zdeňka Trošky Slunce, seno Jahody, pár facek, erotika

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nimbus4

Gymnázium.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Zkus gymnázium a oni ti vysvětlí, zda se na medicinu hodíš či nikoliv. Nakonec můžeš jít na poštu za šaltr.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ještě nedávno ses ptal na školu pro reportéra – viz odkaz ve zdroji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakou-stredni-skolu-musim-udelat-aby-jsem-mohl-delat-reportera

před 4112 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek