vojta@super

Jakou střední školu, by bylo nejvhodnější vystudovat, před nástupem na lékařskou fakultu?

Nejlepší odpověď
anonym

Tahle otázka už tu byla (možná i víckrát). Nejvhodnější je gymnázium, ale dobrá je i střední zdravotnická škola.

Další odpovědi
Hlada

Gymnázium

Vendys2

Můj názor je GYMNÁZIUM :)
Ze zdravotního lycea bys asi měl lepší průměr – možná bys ani nemusel dělat přijímací zkoušky, ale otázkou je, jestli bys mě na VŠ na čem stavět, základy mívají lepší studenti gymplu :)

Michal Kole

Asi zdravotní lyceum. Lyceum je obor, kde je více všeobecně vzdělávacích předmětů jako na gymplu, ale jsou tam i odborné předměty, tak když na VŠ na tebe učitel vybadfne nějakým odborným názvem, tak už máš, alespň šajhna co to je a nedivíš se všemu s otevřenou hubou jako kelišová z komedií Zdeňka Trošky Slunce, seno Jahody, pár facek, erotika

nimbus4

Gymnázium.

Conchus

Zkus gymnázium a oni ti vysvětlí, zda se na medicinu hodíš či nikoliv. Nakonec můžeš jít na poštu za šaltr.

anonym

Ještě nedávno ses ptal na školu pro reportéra – viz odkaz ve zdroji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakou-stredni-skolu-musim-udelat-aby-jsem-mohl-delat-reportera