HDMI

Jaká střední škola by se mi hodila?

Právě v toto období rozhoduji o své střední škole, realita je ovšem taková že jsem pevně rozhodnut stát se kamioňákem. Na to škola samozřejmě neexistuje, jakou školu by jste mi doporučili aby se mi hodila do zaměstnání?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Je sš dopravní, nebo jdi na automechanika, to se ti určitě bude hodit.

Další odpovědi
kesim

Možná automechanik, aby sis to opravil až se ti to někde porouchá.

PetrXY

Na kamioňáka žádnou střední školu nepotřebuješ, na to stačí učební obor a příslušné řidičské oprávnění. Ale pokud „na to máš“ tak doporučuji aby jsi šel na tu střední, nikdy nemůžeš vědět, kdy se ti bude hodit. Radit někomu, koho osobně neznáš, jaká by se mu hodila škola je velice těžké. Nechci tě strašit, ale realita je taková, že lidé třeba i se střední školou pracují v dělnických profesích, protože zkrátka jinou práci nemohou najít.

vitezove11

Najdi si Atlasškolství tam najdeš vše co potřebuješ. Kdo hledá najde.