Kuře

Střední škola

Dobrý den, ještě mám čas, abych se rozhodnula na kterou školu jít, ale chtěla jsem se vás zeptat na radu. Jsem obrovský milovník psů který v jednom kuse čte encyklopedie o psech a navíc doma mám pejska ( bohužel není můj ). V budoucnosti bych si i ráda založila nějakou chovatelskou stanici, pokud to bude možné. Zalíbila se mi SŠ v Humpolci. Je to zemědělská škola, ve které je obor kynologie. Ovšem se mi celkem zamlouvají různé veterinární školy, ale nemám ráda injekce + operace ( prostě krev ) . Mohli byste mi prosím poradit, která škola by pro mne byla lepší + mohu vystudovat dvě SŠ za sebou, popřípadě i jít na VŠ? Předem děkuji za odpověď
Doplňuji:
Asi mě více láká ta zemědělská s oborem Kynologie, ale nevím, jak se mi to bude hodit v budoucnosti…

Nejlepší odpověď
Drap

Je možné vystudovat dvě střední školy. Která škola bude pro tebe lepší, si musíš rozhodnout sama

Další odpovědi
anonym

Dělat veterináře bez povinnosti píchat injekce a operovat, je nemožné. Takže připadá v úvahu střední zemědělská škola. Je otázka, jestli toto je obor studia, který se Ti líbit opravdu bude. Zvaž vše opravdu zodpovědně, jedná se o celou Tvou budoucnost.