Kapicka

Stredni skola…

Dobry den,chtela jsem se zeptat jestli by me vzali na policejni nebo-li take na kriminalni skolu s jednou 3 ze zakladky?
Doplňuji:
No v podstate to bude asi nejspis 3 z fyziky

Nejlepší odpověď
annas

To nikdo z nás neví. Odpoví jedině ředitelství školy – záleží na počtu tříd, které se budou otvírat, a na tom, kolik bude zájemců a s jakým prospěchem.

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud ta trojka není z nějakého hlavního předmětu (ČJL, MAT, Jazyky, tělocvik) tak by neměl být problém.

Hlavně na policejní škole MUSÍŠ UMĚT plavat !!! Umíš ? Nebo se topíš každé 2 metry a musí tě každou chvíli někdo lovit ze dna ?

Pokud berou podle podle průměru tak to budeš muset horší průměr nějak okecat

Podívej se na webové stránky školy. Na facebooku si najdi stránku školy, klidně i neoficiální a zeptej se studentů, jestli měli problém s trojkou.

Lucijej

To se musíš podívat do požadavků k přijetí dané školy, obvykle to známky průměrují, takže pokud máš ostatní známky lepší, neměl by být problém.
Doplňuji:
A co takhle zabojovat a tu trojku si vytáhnout? Je teprve říjen, takže času dost na opravu, pokud se ti něco nepovedlo?