Nanami

jakou střední by jste mi doporučili?

Dobrý den brzo už se budu rozhodovat na jakou střední půjdu. jenžé..já vůbec nevíím! :( co mi jde je malování…už mě chválil i známý malíř xD :) jenže já se nechci učit ty dějiny a tak.. mě to vůbec nezajímá , nějak to neobdivuju. jasně, je dobrý vědět jestli tenhle namaloval tamto v tomhle roce, ale jestli to namaloval tam , v 16:31:48 a u toho přikusoval rohlík s máslem, to už je mi fakt jedno xD dobře tak to přeháníím -.- no něco vám o mě řeknu a snad vás něco napadne :D : ráda maluju, ráda vytvářím něco nového, jsem docela kreativní, nebaví mě se učit dějiny -_-, docela i ráda šiju.. :D asi ty dějiny ale potřebuju znát u všeho, že? .. :< možná nějaký ten design bych dělala-u toho taky potřebuju znát dějiny? :O :D a děkuju.
Doplňuji:
jop, zkusím to ještě promyslet s rodičema :) děkuji!

Nejlepší odpověď
annas

Když vás baví kreslení, tak by byla vhodná střední uměleckoprůmyslová škola, . výtvarnictví, případně podobný obor.. Nebo gymnázium a pak vyšší odborné škola nebo vysoká škola stejného zaměření.

Že vás nebaví historie? S tím se nedá nic dělat, je nutné se přizpůsobit.. Musíte být připraveni po stránce teoretické i praktické. Nakonec dějepis se učí i na jiných školách. Nikdy neříkejte nikdy. Nevíte, co budete v životě potřebovat.

Výběr školy je jen a jen na vás. Prokonzultovat samozřejmě s rodiči.

Přehled škol

http://klikni­.idnes.cz/Sko­ly-a-vzdelavani/Umelecke-skoly/Umelecko­prumyslove-skoly/index.htm

Další odpovědi
Louise:3

No..tak si vyber podle toho co tě baví;)
A vůbec,jestli na to máš,se am dostat;)

vivatisCZ

Šiješ a maluješ? Tak co třeba Textilní výtvarnictví? Jen tak, že dějiny nejsou potřeba všude horší je to s matematikou tu potřebuješ všude. ;)

nikolqa.o

Já bych zkusila nějaký grafický desing. Když člověk umí hezky kreslit a baví ho to, může po vyučení dělat třeba návrhy web. stránek.
Doplňuji:
Samozřejmě, že by to obsahovalo nakreslení vzhledu a potom asi ještě zpracování vzhledu na PC v nějakém grafickém editoru ( např.: Gimp nebo Inkscape ). A to by bylo asi tak vše. O vložení návrhu na web a udělání jeho css stylu už by se postaral někdo jiný, vyučený v IT oboru. :)