Security

Policejní škola… – – > Prosím Odpoved…

Brej den přemýšlím, že až budu větší, že pujdu na Policejní Školu…, Ale zajmalo by mne jaký jsou například psychotesty… třeba jaký jsou otázky a jaký musim mět třeba prumer aby mne vzaly… Jestli mohu mět třeba v 8 třídě i 3jky aby mně vzaly nechci jít z maturitou… kdyžtak dííííík moc za každou odpoved… :)

Odpovědi
Mandarinka

Tak například Střední policejní škola ministerstva vnitra v Holešově:

Kritéria přijímacího řízení:
• znalosti uchazeče vyjádřené na vysvědčení ze ZŠ (Takže spíš zkus vytáhnout známky na dvojky, čím méně trojek tím lépe)
• výsledky přijímací zkoušky
• skutečnosti, které osvědčují vhodné schopnosti, vědomosti a zájmy uchazeče

Obsah přijímací zkoušky

  1. vědomostní test
  2. test fyzické zdatnosti
  3. dotazník

Koukni se na podrobnosti ve Zdroji.

Zdroj: http://www.spshol­.cz/Vzdelavani/Ma­turitni_vzdela­vani/Zakladni_in­fo/zakladni_in­fo_maturitni.htm

Lencis

Security jdi do toho, tak nějak tuším, že se na toto povolání hodíš.

na odkaze najdeš seznam všech středních policejních škol. Vyber tu nejbližší tvé domovině a mrkni na jejich konkrétní požadavky 😉

Zdroj: http://www.fir­my.cz/Institu­ce-a-urady/Vzdelavaci-instituce/Stredni-skoly/Stredni-odborne-skoly/Stredni-policejni-skoly