tiarko

Příští rok budu skládat maturitní zkoušku. Dozvím se, v kterých úlohách jsem měl chyby?

Až budu příští rok skládat maturitní zkoušku, jak bude probíhat ukazování výsledků? Dozvím se i v kterých úlohách jsem měl chyby? Dozvím se případně i proč je odpověď brána jako chybná? Stalo se někomu z vás že v tomto chybovali?

Výsledky zkoušky

Já nemám moc důvěru v tyto masové formy testování.

Nejlepší odpověď
annas

To, že se vám testování nelíbí, je jiná skutečnost. Je to tak stanovené, nemůžete změnit.

Výsledky jednotlivých dílčích zkoušek společné části maturitní zkoušky sděluje ředitel školy.

V čem jste u zkoušky chyboval, se dovíte z tzv. Výsledkového portátul žáka.

„Účelem výsledkového portálu žáka je poskytnout maturantům vybrané výsledkové dokumenty společné části maturitní zkoušky. "Výsledkový portál žáka je založen na principu jednoznačné registrace a autentizace žáka, a jeho následném souhlasu se zasláním příslušných výsledkových dokumentů na e-mailovou adresu.
K registraci na výsledkovém portálu žáka budou maturanti potřebovat tzv. Autentizační kód VPŽ, který je součástí výpisu přihlášky k maturitní zkoušce, který jim předal ředitel školy po přihlašování na podzimní termín. Rovněž byl přidán na pozvánku k písemným zkouškám společné části maturitní zkoušky 2015. Pakliže maturant nemá výpis z přihlášky k maturitní zkoušce, ani pozvánku k písemným zkouškám společné části u sebe, musí se obrátit na ředitele školy a požádat ho o něj.“

atd.
http://www.no­vamaturita.cz/vys­ledkovy-portal-zaka-1404036968.html