franke

Jak na přijímací zkoušky?

Zdravím, hlásím se na vojenskou střední školu v Moravské Třebové, po fyzické stránce jsem na tom dobře{to bych měl dát bez problému}. Ale vůbec nevím jak se mám připravit na PZ z Matematiky Angličtiny a Češtiny. Nevíte někdo o nějakých dobrých stránkách kde se dají stáhnou pz na nečisto? Děkuji

Odpovědi
Michal Kole

Spíš si zopakuj hlavní „látky“, udělej si takové „přehledy“ něco jako si dělají maturanti.

výpisky pro opakování se dělají tak, že si článek několikrát přečteš a až pak děláš výpisky

nebo si lze podtrhávat barevně a mít, alespoň 3 barvy podle důležitosti
Doplňuji:
Napiš mi prosím na mail michal.kolesa@seznam.cz

Poradím ti jak se „správně“ učit.