teea

Policejní škola

Prosím, myslíte že vadí když se bojím psů. Hodně :D a chci jít na policejní školu? Mohla bych mět v průběhu studia nějaké nevýhody. Sice ani nevím jestli se s nima v průběhu studia něco dělá. :D

Odpovědi
Drap

Není problém, pokud zvládneš vše ostatní.

anonym

Zúčastnit se jako člen represivní složky zdejšího bordelu je deviace.
Pár policajtů znám a obecně platí, že neexistuje chytrej a chrakterní policajt. Buď je chytrej a pak nemůže mít charakter, nebo má charakter a pak nemůže bejt chytrej a nebo je chytrej a má charakter a pak nemůže bejt policajt.
Jinými slovy: je to pro blbce který chtěj, aby někdo rozhodoval za ně.